PORCJA INSPIRACJI OD 9design Odświeżamy przepis na hygge!

Jesienią i zimą w 9design celebrujemy filozofię hygge na potęgę! Skandynawska sztuka tworzenia estetycznych wrażeń, dających przyjemne uczucie swobody i równowagi, oparta jest o dopieszczenie wszystkich zmysłów. Stawiamy na wieczory spędzone na wygodnych sofach lub w komfortowych fotelach, podczas których otulą nas miękkie i ciepłe materie, mięsiste pledy i stosy cudnych poduszek. A do tego dyskretne, lekko przytłumione światło i blask zapachowych świec…magia! Lampka wina lub rozgrzewająca herbata w odpowiedniej oprawie będą doskonałym uzupełnieniem.

Niech żyje hygge!

Więcej na: www.9design.pl

Wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie.

9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.