PORCJA INSPIRACJI OD 9design Designers Guild. Luksus na wyciągnięcie ręki.

Bogactwo spektakularnych wzorów, wyrazistych barw i znakomitych materiałów sprawia, że produkty tej marki dostępnej w 9design można bez dwóch zdań określić małymi dziełami sztuki, które z powodzeniem zastąpią piękny obraz na ścianie i uzupełnią wnętrze o wzorzyste akcenty. Tkaniny, tapety, dywany, pościele i pozostałe produkty sygnowane metką Designers Guild są wykonywane ręcznie ze szlachetnych materiałów, co składa się na ich luksusowy i unikatowy wymiar. W procesie powstawania tekstyliów marki biorą udział najwybitniejsi projektanci – marka posiada w swoim portfolio współpracę z takimi artystami jak Christian Lacroix, Ralph Lauren czy William Yeoward.

Więcej na: www.9design.pl

Wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie.

9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.