PORCJA INSPIRACJI OD 9design

Niech się stanie jasność, czyli oświetleniowe cuda z rodzimego podwórka

Nie da się ukryć, że w asortymencie 9design oświetlenie ma specjalne miejsce. Pośród wyselekcjonowanych modeli warto zwrócić szczególną uwagę na produkty marki KASPA, zwłaszcza, że do salonu zawitała nowa kolekcja w pełnej krasie. Projekty, które wychodzą spod ręki polskich projektantów cechują się wyjątkową jakością i oryginalnym podejściem do wzornictwa, dlatego idealnie wpisują się w gust zwolenników niebanalnych i nietuzinkowych rozwiązań. W jej ofercie znajdziemy modele inspirowane zagranicznymi wojażami, którym nie sposób odmówić wyjątkowej finezji. Lampy KASPA proponowane przez 9design nie tylko rozświetlają pomieszczenie i nadają mu unikalnego charakteru – to też szczery ukłon w stronę rodzimej produkcji opartej o lokalne surowce.

Więcej na: www.9design.pl

Wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie.

9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.