PORCJA INSPIRACJI OD 9design

Złoto (nie tylko) dla zuchwałych

Za złotem stoi historia stara jak świat. Bizancjum, bogactwo, doskonałość, słońce, ciepło i ogień – to tylko kilka skojarzeń, które przywołuje i nie bez powodu łączymy je w myślach ze zdobnymi pałacami, sztuką baroku, przepychem i niejednokrotnie… z kiczem. Współcześnie złoto króluje we wnętrzach, ale w umiarkowanych dawkach i nie trzeba wielkiej odwagi, by wprowadzić na salony trochę luksusu w nowoczesnej odsłonie. Lampa z metalicznym kloszem, ramy luster w tylu art deco albo dyskretny detal przy stoliku kawowym. Pozłacane dodatki czy meble ze złotymi akcentami dostępne w salonie 9design potrafią zaskoczyć i odpowiednio zestawione, podkreślą charakter każdej aranżacji.

Faworyt 9design? Złote detale i czerń!

Więcej na: www.9design.pl
Wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie.
9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.