PORCJA INSPIRACJI OD 9design

Po drugiej stronie lustra

Lustra już dawno przestały pełnić jedynie swoją bazową, praktyczną funkcję i stały się jednymi z najbardziej pożądanych dekoracji. Odpowiednio wyeksponowane zdobią, powiększają optycznie wnętrze i cieszą oczy niczym znakomite dzieła sztuki. Wystarczy fantazyjna rama albo nietypowy kształt, by całkowicie odmienić pomieszczenie i dodać mu określonego charakteru. Współczesne lustra dostępne w ofercie salonu 9design staną się bardzo stylowym dodatkiem, wieńczącym aranżacje domu.

Oryginalne ramy na okrągło
Klayczne okrągłe lustra powoli zostają zastępowane przez oryginalne wzory, które zarówno pojedynczo, jak i połączone zestawienia kilku tafli , potrafią stworzyć niekonwencjonalną dekorację na miarę artystycznychinstalacji. Zaskakująco ułożone drewniane „klocki”, mosiężne pręciki przypominającepromienie słońca albo finezyjne, kwiatowe płatki? Do wyboru, do koloru! Obłe lustrzane tafle w o owalnych, nie zawsze regularnych liniach to niekonwencjonalne rozwiązania, które dodadzą stylu naszej przestrzeni traktując konwenanse z lekkim przymrużeniem oka.


Minimalizm bez nudy
Oszczędne w formie lustra nie muszą być wcale nudne. Tutaj na pierwszy plan wysuwają się ascetyczne, ale jednocześnie bardzo wyrafinowane ramy, które podkreślają piękno lustrzanej tafli bez dodatkowych ozdobników. Surowe drewno o wyraźnych słojach, szlachetny blask mosiądzu, a może metalowa oprawa zainspirowana geometrycznymi kształtami? Prosto i na temat! Tutaj warto postawić na zabawę rozmiarem i dobór materiału oprawy, dyktującego ton całej stylizacji pomieszczenia. Nie zawsze musi być zdobnie – klasyka w nowoczesnym wydaniu broni się sama.

Więcej na: https://9design.pl/

***

Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie.
9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.