Ponadczasowe i klasyczne wnętrze z JYSK z wykorzystaniem drewna dębowego

Dąb jest od wielu lat popularnym materiałem wykorzystywanym do produkcji mebli. W JYSK dostępne są meble w kolekcji RY wykonane z prawdziwego forniru dębowego, który zachowuje ponadczasową i klasyczną estetykę.

Kolekcja RY od JYSK zawiera kilka pięknych mebli w fornirze dębowym, które łączą ponadczasowość i klasykę z minimalistycznym designem. Dzięki meblom wykonanym z wysokiej jakości komponentów dębowych można dodać odrobinę ciepła i przytulności do swojego wnętrza.

Istnieje wiele opcji do wyboru, jeśli chodzi o cieszenie się wyglądem surowego, naturalnego dębu w domu. Podobnie jak meble wykonane z litego dębu, meble wykonane z komponentów dębowych prezentują surowe naturalne piękno dębu, dodając jednocześnie odrobinę ponadczasowej klasy do wnętrz. Wiele mebli dębowych – w tym kolekcja RY – jest wykonanych z wysokiej jakości komponentów dębowych, takich jak fornir dębowy, co czyni je bardziej przystępnymi cenowo, ponieważ lity dąb jest bardzo ciężki.

Zorganizuj swój dom

Ponadczasowy regał RY daje możliwość zmian w aranżacji wnętrza. Jako mebel dębowy regał jest bardzo lekki i łatwy do przenoszenia. Dzięki temu można łatwo reorganizować swój dom na nowo. Ponadto regał jest wyposażony w trzy lub pięć półek, dzięki czemu uzyskuje się wysokość idealnie pasującą do każdego domu.

 

 

 

Klasyczny salon

Ponadczasowe meble nawiązujące do klasycznego designu rzadko wychodzą z mody. Stolik kawowy z kolekcji RY to zatem bezpieczny wybór także wtedy, gdy zależy nam na długotrwałej aranżacji wnętrza. Stolik kawowy RY to hołd dla dębu, który zaprasza naturę i przytulność do domu. Stolik dostępny jest w dwóch rozmiarach, dzięki czemu będzie pasował do różnych wnętrz, niezależnie od tego, czy mamy dużą sofę w kształcie litery U, sofę 2-osobową z długim szezlongiem, czy coś pomiędzy.

 

 

Funkcjonalność bez kompromisów

Biurko RY jest zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne. Ma minimalistyczny wygląd i idealnie pasuje jako centralny element domowego biura lub kreatywnej przestrzeni. Różne części biurka RY płynnie łączą się z minimalistycznym stylem, podobnie jak reszta kolekcji. Dodatkowo biurko posiada dyskretną szufladę, w której można przechowywać przybory biurowe, narzędzia kreatywne lub inne przedmioty, które chce się ukryć poza zasięgiem wzroku.