Podwójna nagroda German Design Award 2020 dla produktów Nowego Stylu

Produkty Nowego Stylu – linia Play&Work Soft Seating oraz biurko CS5040, zostały wyróżnione prestiżową German Design Award 2020. Nagroda została przyznana w kategorii „Doskonałe wzornictwo produktu – meble biurowe”. Podwójna wygrana to kolejne potwierdzenie tego, że ergonomia i dobry design w Nowym Stylu lubią chodzić w parze.

German Design Award jest jednym z najbardziej uznanych konkursów projektowych na świecie i cieszy się wysoką renomą daleko poza kręgami profesjonalistów. Przedstawia unikalne trendy i nowe kierunki w projektowaniu. Rada Projektowa zgłębiła i doceniła dwie pozycje w portfolio Nowego Stylu.

Linia Play&Work Soft Seating

Pozwala stworzyć wielofunkcyjny „pokój w pokoju”, dzięki któremu prościej wykorzystać w pełni potencjał niewielkiej przestrzeni. Świetnie nadaje się do nieformalnych spotkań i chwil relaksu, a dzięki wysokim, tapicerowanym panelom – również do pracy w skupieniu. Zobacz więcej.

Biurko CS5040

Znakomicie pasuje do nowoczesnych biur, designerskich pracowni i przyjaznych home office. Zaprojektowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, CS5040 łączy w sobie minimalizm formy, wygodę i wizualną lekkość. Zobacz więcej.


To już kolejny raz, gdy Nowy Styl zyskuje uznanie jurorów prestiżowego konkursu organizowanego w Niemczech. W maju firma odebrała z rąk jury nagrodę German Innovation Award 2019 – GOLD dla Xilium, a na początku roku wyróżnienie German Design Award dla kilku naszych produktów. Doceniamy to, że Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się we Frankfurcie 7 lutego 2020 roku.

O FIRMIE

Nowy Styl (www.nowystyl.pl) to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 31 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.