Piknik Architekta…nowy projekt w świetnym stylu!

Już 5 września o godz. 13.00 w Starej Fabryce Koronek przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie rozpocznie się pierwsze networkingowe spotkanie dla architektów. Pomysłodawczynią i organizatorką tego wyjątkowego wydarzenia jest Iza Gemzała – projektantka, autorka bloga Prosty Plan. Bogaty program warsztatów i szkoleń w otoczeniu znanych warszawskich showroomów wnętrzarskich mają inspirować do wymiany poglądów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. W końcu zawód architekta nie należy do najprostszych!

Znamy się (nie)tylko z widzenia…

Idea pikniku koncentruje się wokół spotkania, ale i poznania. Ma to być niepowtarzalna okazja, by wspólnie zmierzyć się z głównymi wyzwaniami zawodu architekta, wzajemnie się zainspirować, podzielić wiedzą. Razem wyruszyć na poszukiwania: nietuzinkowych inspiracji, oryginalnych produktów, nieszablonowych rozwiązań. Przy okazji nawiązać nowe kontakty, przenieść znajomości z wirtualnego świata do rzeczywistego – rozmowy, rozmowy, rozmowy… to one mają niezobowiązująco snuć się wśród ceglanych murów dawnej Fabryki Koronek. Idea wydarzenia zakłada także spotkania architektów z dobrym designem! Na Pikniku nie zabraknie najlepszych salonów wyposażenia wnętrz oraz wyjątkowych partnerów, którzy doskonale rozumieją specyfikę pracy projektantów.

Trzy razy NAJ
Najciekawsze warsztaty, najpiękniejsze wnętrze, najpyszniejsze jedzenie to wszystko czeka na uczestników wydarzenia. Eksperci będą się mierzyć z trudnymi tematami np. technologii zmieniającej wnętrza, trudnej sztuki home staging’u czy urządzania łazienki bez płytek. Nie zabraknie także szkoleń wizerunkowych poświęconych np. budowaniu marki architekta w mediach wnętrzarskich. A to wszystko w absolutnie pięknym, industrialnym wnętrzu Starej Fabryki Koronek. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych, inspirujących miejsc na mapie Warszawy. Rodzinny zakład Lanadau’ów, działający przy Burakowskiej od 1910 r., cieszył się wielką renomą w całej Polsce (posiadał przedstawicielstwa m.in. we Lwowie, Katowicach, Wilnie). Błyskawiczne tempo rozwoju fabryki przerwał wybuch II wojny światowej. Przetrwał główny gmach fabryki wzniesiony na planie litery L z charakterystyczną nietynkowaną cegłą, który przenosi nas w czasy tkanych ręcznie koronek…W takim wnętrzu gości zachwycić ma także najpyszniejsze menu i wyborne czerwone wino.


Specjaliści od designu
Wszystkich partnerów Pikniku Architekta łączy zamiłowanie do dobrego designu oraz niezwykle staranny dobór produktów do swojego portfolio. Autorska kolekcja BBHome; ogólnopolska sieć salonów wyposażenia wnętrz Dekorian Home; Atelier Mesmetric z wzornictwem z najwyższej światowej półki; producent wysokiej jakości mebli na wymiar Studio Prostych Form; TEMA – przedstawicie firmy Gira w Polsce oraz producent najwyższej jakości płytek – Opoczno będą do dyspozycji uczestników. Partnerem organizacyjnym Pikniku jest Home Sweet Home PR, firma doradztwa komunikacyjnego specjalizującą się w obsłudze firm, marek i osób związanych z branżą dom i wnętrze.

Piknik Architekta ma szansę stać się wyjątkowym wydarzeniem, które będzie inspirować branżę architektów. Iza Gemzala wierzy w siłę osobistego kontaktu i dobrą kawę. I z pewnością jedno i drugie odnajdą projektanci w czasie tego niezwykłego spotkania w Starej Fabryce Koronek.

Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na www.piknikarchitekta.pl. Udział w Pikniku Architekta wymaga uprzedniego zarejestrowania się na stronie organizatora.