Piękne letnie wnętrze – studio Dzień Dobry Tvn Wakacje

Meble i akcesoria Miloo Home współtworzą wakacyjny klimat w telewizyjnym studio. Ekipa scenograficzna zachwyciła się niepowtarzalnością, a jednocześnie prostotą mebli Miloo uzupełnionych egzotycznymi dodatkami i piękną roślinnością.

 

Z przyjemnością informujemy, że wystrój tegorocznego studia najpopularniejszego programu telewizji śniadaniowej w Polsce, został wykreowany w oparciu o produkty Miloo Home.

Obecnie „rozmowy na kanapie” odbywają się na sofie i fotelach z kolekcji Tarida. Jeżeli gości jest więcej,  mają oni do dyspozycji wygodne fotele Cala.

Kiedy rozmowa przenosi się do stołu, prowadzący zapraszają na wiklinowe fotele Respite. Ich znakomitym uzupełnieniem jest bardzo funkcjonalny stół West, który posiada  obrotową tacę.

Przy sprzyjającej pogodzie, część rozmów przenosi się na taras umieszczony na dachu budynku i widzowie mogą podziwiać swoich ulubieńców na niezwykle komfortowych sofach Lotus.

Wszystkie aranżacje uzupełnione są dodatkami rodem z soczysto zielonej dżungli. Figurki papug, owoców, patery i poduszki  z kolekcji Jungle są nowością na rynku, ale już zdążyły sobie zaskarbić sympatię i popularność wśród klientów. Kolekcja ta opiera się na soczystej  i niezwykle energetycznej,  zieleni tropików. Tropikalny las, wraz z kolorystyką swoich mieszkańców,  przywędrował do wnętrz i ożywia je intensywnymi barwami.

Całość wystroju uzupełniają wspaniałe sztuczne trawy, z których Miloo Home słynie i które są bardzo poszukiwanym produktem marki. Nie wymagają one pielęgnacji, a w sposób doskonały imitują naturalne rośliny.  Wnętrze nie było by również pełne bez tekstyliów. W studio kanapy i fotele zdobią poduszki Elson, które dodają przytulności i są ciekawym elementem kolorystycznym.

Meble i akcesoria ogrodowe Miloo Home są cenione od wielu lat, a w tym roku mogą je podziwiać widzowie z całej Polski, co jest dla marki dużym wyróżnieniem.

Close
KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie