Piękne jak… drewno. Sopro wprowadza do oferty nowe kolory Fugi DF 10

Kto nie kocha piękna naturalnego drewna? Niepowtarzalnego uroku, ponadczasowej elegancji i domowego ciepła ukrytego w drewnianych słojach? Niestety, ten materiał ma też swoje ograniczenia, stąd rosnąca popularność płytek ceramicznych, imitujących nawet najdrobniejsze szczegóły drewnianych desek. W zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, firma Sopro wprowadza do swojej oferty nowe kolory fugi DF 10, które idealnie współgrają z tego typu aranżacjami.

Drewno to materiał elegancki, ale i wymagający. Szkodzi mu słońce, wilgoć czy zmiany temperatury, jest podatne na zarysowania i potrzebuje specjalistycznej konserwacji. Tych wad nie mają twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia płytki gresowe lub ceramiczne. Stąd ich rosnąca popularność, zwłaszcza wśród pragmatycznych estetów, którzy oprócz klasycznego designu i sielskiej stylistyki cenią sobie możliwość łatwego utrzymania powierzchni w czystości.

Drewnopodobne płytki doskonale wpasowały się w modne stylizacje inspirowane naturą, wykorzystujące kolory i faktury występujące w plenerach. Co więcej, taka ceramika nie musi jedynie ozdabiać podłogi – z jej pomocą można zaakcentować poszczególne strefy, upiększyć wybraną ścianę lub wykorzystać w aranżacji „total look”.

 

Dbałość o aranżacyjne szczegóły będzie w tym wypadku kluczowa – na ostateczny odbiór wymarzonego wnętrza wpływ będzie miał każdy szczegół. Tu z pomocą przychodzi firma Sopro, wprowadzając do swojej oferty nowe kolory fugi Sopro DF 10, stanowiące doskonałe dopełnienie drewnopodobnych płytek. Poznajcie kasztan 50, mahoń 55, heban 62 oraz Saharę 40 – mocne, wyraziste i z charakterem!

 

Ale to nie wszystkie możliwości rozszerzonej palety DF 10 – 4 głębokie brązy doskonale dopełnią również płytki o tradycyjnej powierzchni – zarówno te w zbliżonym kolorze, jak i kontrastujące okładziny, utrzymane w tonacji jasnych i kremowych beżów. Odcienie ziemi i drewna wprowadzą do naszego wnętrza spokój i harmonię, pomogą się zrelaksować i znaleźć ukojenie po pracowitym dniu. Są przy tym uznawane za kolory uniwersalne i eleganckie.  Każdy z kolorów fugi Sopro DF 10  można uszlachetnić złotym lub srebrnym brokatem, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne.

 

O trwałość nowych kolorów DF 10 dbają technologie Hydrodur® i OPZ, dzięki którym produkt cechuje zwiększona ochrona na przenikanie wody i zabrudzeń, a także odporność na tworzenie się osadów wapiennych. Dzięki wysokim parametrom użytkowym, DF 10 zapewnia stałą ochronę przed rozwojem pleśni i mikroorganizmów oraz powstawaniem osadów wapiennych pomiędzy okładzinami. Jest również odporna na oddziaływanie mrozu i czyszczenie preparatami pod ciśnieniem, dlatego doskonale nadaje się do spoin podlegających termicznym obciążeniom na balkonach i tarasach.

Nowe kolory Fugi Sopro DF 10 to idealne dopełnienie najpopularniejszych trendów w dekorowaniu wnętrz. Fuga w kolorze piasków pustyni, a może krajowego lub egzotycznego drewna? Z nową, rozszerzoną gamą kolorów fugi DF 10 zrealizujesz swoje marzenia o idealnym wnętrzu.