Orientalny akcent w mieszkaniu – dywan Bokhara (Pakistan) Red

Dywan to jeden z tych elementów wystroju, który towarzyszy nam podczas codziennych aktywności – oglądania telewizji, zabaw z dziećmi czy poobiedniej drzemki. Nie tylko dostosowuje się do naszego stylu życia i czyni pomieszczenie bardziej przytulnym, ale odpowiednio dobrany może też stanowić jego ozdobę i nadać mu określony charakter. Świetnym tego przykładem jest dywan Bokhara (Pakistan) Red dostępny w ofercie firmy ARTE. Tradycyjne ręczne tkanie w połączeniu intensywną kolorystyką i misternie tkanymi, geometrycznymi motywami czynią z niego prawdziwe dzieło sztuki, dzięki któremu wprowadzimy do wnętrza orientalny klimat.

Miękki towarzysz codziennych zajęć

100% wełny w składzie oraz gęste, długie na 6 mm runo czynią dywan Bokhara (Pakistan) Red, dostępny w ofercie firmy ARTE, niezwykle przyjemnym i ciepłym w dotyku a jednocześnie łatwym do utrzymania w czystości.
Fot. ARTE

Jedyny w swoim rodzaju

Elegancki i funkcjonalny dywan Bokhara (Pakistan) Red zasługuje na uznanie z jeszcze jednego powodu – stylowego charakteru, dzięki któremu wprowadza do wnętrza intrygujący, orientalny klimat. Wytwarzany tradycyjną metodą wiązania ręcznego przez pakistańskich rzemieślników nabiera unikatowych cech, stając się prawdziwym dziełem sztuki. Tym samym zyskujemy pewność, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju i nikt inny nie będzie mieć w swoim domu identycznego dywanu. Szczególną uwagę przykuwa intensywny, czerwony odcień oraz efektowna bordiura – dekoracyjne obramowanie w formie pasa z ornamentem geometrycznym. Dzięki nim Bokhara (Pakistan) Red stanowi eleganckie dopełnienie salonu, doskonale wpisując się we wnętrza utrzymane w stylu klasycznym, orientalnym lub boho. A ci, którzy nie boją się odważnych rozwiązań, chętnie wykorzystają go w nowoczesnych wnętrzach, do których wprowadzi przytulny, niemal intymny klimat, przełamując ich surowy, minimalistyczny charakter. Warto podkreślić, że w ramach kolekcji Bokhara znajdziemy też dywany w kolorze zielonym, niebieskim, czarnym, różowym, beżowym czy złotym.

Podsumowując: Bokhara (Pakistan) Red, dostępny w ofercie firmy ARTE, to wyjątkowo funkcjonalna i elegancka propozycja, która stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Możliwości tak duże, jak wybór dostępnych rozmiarów, które zaczynają się od niewielkiego 60 x 90 cm, a kończą aż na pokaźnym 270 x 360 cm.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie internetowej: www.arte.pl oraz w salonach sprzedaży.
ARTE Sp. z o.o. od ponad 25 lat specjalizuje się w sprzedaży oraz wykonawstwie pokryć podłogowych dla klientów detalicznych oraz dużych inwestorów. Firma jest właścicielem sieci salonów sprzedaży na terenie południowej i środkowej Polski oraz jednego z największych sklepów internetowych z wykładzinami i dywanami w Polsce – www.arte.pl. W swojej ofercie posiada m.in. dywany, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV oraz wysokiej jakości artykuły do wykańczania podłóg. Firma jest bezpośrednim dystrybutorem renomowanych europejskich i światowych fabryk: Balta, Tarkett, Balsan, Forbo, Lentex, Desso i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie pracowników ARTE w sprzedaży i wykonawstwie pokryć podłogowych gwarantuje klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Spółka cały czas prężnie się rozwija – obecnie zatrudnia na stałe ponad 80 pracowników.

ARTE sp. z o.o.
ul. Legionów 101
42-202 Częstochowa
https://www.arte.pl/