Odmień swój prysznic

Decyzję o odświeżeniu wnętrza bardzo często podejmujemy właśnie w sezonie wakacyjno-urlopowym. Takie działania z reguły nie wiążą się z koniecznością inwestowania dużych środków finansowych, które z pewnością pochłonąłby generalny remont. Odświeżenie może polegać na wymianie poszczególnych elementów aranżacji. W przypadku łazienki najłatwiej jest zmienić armaturę. Na przykład, jeśli posiadamy zwykły prysznic, możemy postawić na zestaw natryskowy. Marka Laveo uzupełniła swoje portfolio o nową serię kompletów prysznicowych BOHO, które swoim designem pozwolą wpłynąć na całość aranżacji łazienki.

 

Chromowana estetyka
Zestaw natryskowy to jeden z najbardziej rzucających się w oczy elementów wystroju łazienki. W związku z tym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego estetykę oraz możliwość najkorzystniejszego „wpisania” go w aranżację. Faktura chromu uważana jest za jeden z najbardziej uniwersalnych i jednocześnie bardzo eleganckich rodzajów wykończeń armatury. Współpracuje z oświetleniem oraz nadaje wnętrzu nowoczesnego, dynamicznego charakteru.

Stylowy zestaw prysznicowy
W nowej serii BOHO od marki Laveo znalazły się cztery zestawy natryskowe, dostępne w wariancie punktowym oraz do zamocowania na drążku. Ich wyróżnikami są słuchawki prysznicowe, oferowane w dwóch wariantach designu oraz alternatywnej kolorystyce – chromie lub chromie połączonym z bielą. W przypadku samego kształtu, do naszej dyspozycji oddane zostały słuchawki o okrągłym bądź kwadratowym obrysie (o zaokrąglonych krawędziach). Podobnie jak w przypadku samej kolorystyki, ich design sprawia, że doskonale sprawdzą się w każdej łazience, niezależnie od stylu, w jakim została urządzona. Słuchawki zostały wyposażone w system antykamień, który z jednej strony wydłuży życie produktu, z drugiej natomiast pozwoli na utrzymanie jego oryginalnej estetyki przez bardzo długi czas. Zaopatrzono je także w przełącznik zmiany rodzaju strumienia wody (do wyboru mamy strumień deszczowy, mieszany oraz hydromasaż). Zestawy prysznicowe dostępne są w dwóch wariantach – punktowym oraz mocowanym na drążku (drążek o długości 700 mm, z regulowanym rozstawem mocowań). Poza słuchawkami zostały one wyposażone w wąż natryskowy o uniwersalnej długości 1500 mm, w którym zastosowano system antyskręt, poprawiający komfort z codziennego użytkowania prysznica.

Odświeżenie aranżacji łazienki wbrew pozorom może być bardzo łatwe. Abstrahując od generalnego remontu związanego np. ze zmianą okładzin ścian, czy podłóg, wystarczy skoncentrować się na detalach wystroju, które mają istotny wpływ na wizualny odbiór całego pomieszczenia. Jednym z takich elementów jest armatura sanitarna, w postaci baterii bądź zestawów prysznicowych.

Dodatkowe informacje:

Laveo to polska marka produktów wyposażenia wnętrz stworzona z myślą o tych, którzy cenią sprawdzoną jakość i nowoczesny design. Powstała w 2009 roku. W asortymencie marki dostępne są: baterie łazienkowe, natryski, baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki granitowe, okapy. Producent oferuje także akcesoria łazienkowe i kuchenne.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl