Nowy sezon „Domowych rewolucji” z Tikkurila

Na antenę HGTV Home & Garden powraca popularny, wnętrzarski program telewizyjny „Domowe rewolucje”. W nowym, trzecim sezonie Dorota Szelągowska w roli prowadzącej będzie odmieniać stare, mało funkcjonalne mieszkania i korzystając m. in. z produktów Tikkurila stworzy zachwycające, zgodne z najnowszymi trendami wnętrza. Premierowy odcinek sezonu już 5 października o godz. 22.00 na kanale HGTV Home & Garden, zaś 7 października o godz. 18.00 w TVN.

 

Dobry pomysł i umiejętne zestawienie kolorów potrafią zdziałać cuda, całkowicie odmieniając nudne czy niemodne aranżacje. Dorota Szelągowska już nie jeden raz udowodniła to w „Domowych rewolucjach”. W trzecim sezonie programu z pomocą sprawdzonej ekipy remontowej będzie znów spełniać marzenia bohaterów o pięknej domowej przestrzeni. Na początek pozbędzie się niepotrzebnych rzeczy i przygotuje autorskie projekty pomieszczeń wymagających remontu. W razie potrzeby bez oporu będzie burzyć ściany, ale czasami wystarczy po prostu zmienić ustawienia, kolory ścian i dodatki, by mieszkanie zyskało zupełnie inny charakter. W każdym odcinku do metamorfozy projektantka wnętrz wykorzysta farby Tikkurila, wprowadzając do domu nowe, stylowe barwy, które ożywią domowe pomieszczenia.

Premierowe odcinki „Domowych Rewolucji” można oglądać na antenie HGTV Home & Garden w piątki o 22.00, a także w każdą niedzielę o godz. 18.00 w TVN. Powtórki w HGTV Home & Garden emitowane będą w poniedziałki o godz. 8.00, we wtoki o 20.00, w środy o 16.00, a także w czwartki o 9.55 i piątki o 23.00.

 

***

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.