Nowy odcień bieli

Nowy trendem wśród wnętrzarskich niuansów jest odcień złamanej bieli. Czy biel sprawia wrażenie zimnego i nudnego? Absolutnie nie, to kolor spokoju, czystości i lekkość, stanowi także podstawę dla wielu stylów projektowania wnętrz. 

Uderzające kolory ścian nadają pomieszczeniu charakteru, z subtelnym niedopowiedzeniem w bieli. Kolory złamanej bieli służą do przełamania sterylnej atmosfery. W przeciwieństwie do czystej bieli, złamane odcienie bieli nadają pomieszczeniu ciepło i przyjemną jasność. Łazienka wydaje się większa, a przytulną atmosferę podkreślają uspokajające naturalne odcienie i materiały. 

01_Moodboard_Off_White 

Ściany, podłoga i sufit, konsekwentnie wykończone w kolorze białym, łączą się z naturalnymi materiałami, tworząc przyjemną atmosferę – z dużą podwójną umywalką Vero i toaletą Starck 3. 

02_Moodboard_Off_White 

Toaleta z serii Starck 3 Czysta i oszczędna mała łazienka dla gości ze stylem złamanej bieli 

03_Moodboard_Off_White 

Kompaktowa wersja umywalki Vero nawiązuje do czystej bieli, minimalistycznego motywu w łazience dla gości i łączy ją z akcesoriami wykonanymi z drewna, rafii i plecionki, tworząc ciepłą atmosferę. 

04_Moodboard_Off_White_Happy_D.2_Plus 

Seria Happy D.2 Plus z jasnymi odcieniami wprowadza aktualne trendy w zakresie kolorów, wzornictwa i wykończeń. Na przykład: umywalka z okrągłym lustrem w dekorze Organic, umywalka nablatowa, panel konsoli z dębu śródziemnomorskiego, szafka podumywalkowa konsoli w matowym kolorze Nordic White. 

05_Moodboard_Off_White_Viu_XViu 

Opcja asymetrycznej strefy mycia XViu z umywalką nablatową Viu umieszczoną po lewej stronie i dużą szafką podumywalkową wykończoną białym lakierem na wysoki połysk. 

06_Moodboard_Off_White_Luv 

Wolnostojąca wanna Luv z wysokiej jakości jedwabistym wykończeniem z DuraSolid®  dopełnia ciepłą atmosferę w łazience.