Nowości w kolekcji Polla

Wśród niesłabnących trendów wnętrzarskich wymienić możemy monokolor w charakterze total look oraz mocno kontrastujące zestawienia wyraźnie zaznaczające centralne punkty pomieszczeń. Marka Laveo obserwuje tendencje i wychodzi im naprzeciw – spójne portfolio produktów z linii Polla zostało uzupełnione o nowe warianty do łazienek i kuchni.

Rok 2020 na rynku wnętrzarskim umocnił pozycję trendów, które nieśmiało wkraczały na salony już w ubiegłym roku – mowa o różowym złocie, czerni oraz silnych kontrastach. Jak możemy je osiągnąć? Wbrew pozorom do dużej zmiany potrzeba… niewiele. Wystarczy zastosowanie elementów zabudowy przenoszących środek ciężkości w zupełny nowy punkt pomieszczenia. W kuchni sprawdzi się postawienie akcentu w strefie zmywania – śnieżnobiały zlewozmywak w połączeniu z czarną baterią pozwoli uzyskać najbardziej wyrazisty z dostępnych kontrastów albo wręcz przeciwnie – monokolor w postaci różowozłotej baterii oraz zlewozmywaka w tym samym kolorze. To właśnie te elementy przyciągną uwagę w pierwszej kolejności po wejściu do kuchni. Łazienka stwarza nam podobne możliwości. A gdyby zastosować inne zestawienie? Czarne lub szare kafelki pod prysznicem idealnie uzupełni oraz rozjaśni bateria wannowa bądź podtynkowa w kolorze różowego złota. Do tego bateria umywalkowa z tej samej serii, aby uzyskać spójny efekt. Takie rozwiązania naszym pomieszczeniom proponuje marka Laveo poprzez rozszerzenie dobrze znanej kolekcji Polla o nowe warianty kolorystyczne.

Nowości w kuchni oraz łazience

Kolekcja Polla od Laveo oferuje wiele rozwiązań w podobnym designie, pozwalającym osiągnąć spójny charakter projektowanych wnętrz. Elementy z tej kolekcji możemy zastosować zarówno w kuchni (baterie zlewozmywakowe), jak i łazience (wannowe i podtynkowe z boxem). Do rodziny produktów ze stali chromowanej dołączają nowe wersje kolorystyczne – czerń oraz różowe złoto.

Jesteśmy dumni z całej rodziny Polla. To przyciągające uwagę, wyróżniające i odważne wzornictwo, które docenili nasi klienci. Coraz częściej w naszych domach szukamy przecież niestandardowych rozwiązań – zarówno w kuchni, jak i łazience – i robimy wszystko, by wnętrza były coraz bardziej „nasze”, by miały duszę i były urządzone, tak, jak sobie to wymarzyliśmy – a seria Polla odpowiada na te potrzeby. Stale rozszerzamy serię i dodajemy do niej czy to nowe warianty wykończeniowe, czy całe kategorie produktów. Przy tym rozszerzeniu zwróciliśmy uwagę na kolory, decydując się na takie, które obecnie cieszą się największą popularnością wśród trendów wnętrzarskich – czyli czerń i różowe złoto. Dążymy do tego, aby nasze portfolio było kompletne, a klienci mogli korzystać z jednej, spójnej linii produktowej

– mówi Barbara Stempniak, product manager marki Laveo.

Wszystkie wymienione modele mają 8-letnią gwarancję. Ponadto posiadają kategorię akustyczną „I”, co przekłada się na gwarancję cichej pracy i redukcję szumu.

Laveo to polski producent zlewozmywaków oraz armatury sanitarnej, która łączy w sobie modny design i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W asortymencie marki dostępne są: baterie łazienkowe, natryski, baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki granitowe i stalowe oraz okapy. Producent oferuje także akcesoria łazienkowe i kuchenne. Produkty tej marki doceniane są zarówno przez fachowców i architektów, a przede wszystkim przez klientów. Marka Laveo regularnie wygrywa konkursy branżowe poświęcone designowi oraz architekturze wnętrz. Tylko w tym roku otrzymała następujące nagrody:

Diament Meblarstwa 2020 w kategorii Strefa Kuchenna – Wyposażenie Kuchni (klasa PREMIUM) – nagrodzona seria KOMODO
Dobry Design 2020 w kategorii Przestrzeń kuchni i jadalni – wyróżnienie serii KOMODO
Design dla Konesera 2019 w kategorii Łazienka – Armatura – nagrodzona armatura łazienkowa Pretto
Złote Ville 2019 w kategorii Armatura Łazienkowa – dwie nagrodzone kolekcje – PRETTO i EVORA
Łazienka Wybór Roku 2019 w kategorii Baterie, panele i zestawy prysznicowe – nagrodzona kolekcja PRETTO
Diament Meblarstwa 2019 w kategorii Strefa Łazienki – Wyposażenie Łazienki – nagrodzona kolekcja ALEA.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl.

Language versions »