NOWOŚCI! Stoły, krzesła i ławy w najnowszym katalogu Black Red White

Rodzinne uroczystości, spotkania z przyjaciółmi i codzienne posiłki – nasze życie towarzyskie kręci się wokół stołu. Warto zadbać o to, aby każdy znalazł przy nim swoje ulubione miejsce. W najnowszym katalogu STOŁÓW I KRZESEŁ od Black Red White znajdziesz modne produkty oraz inspirujące aranżacje, które możesz wykorzystać w swojej jadalni.


Przyjemny posiłek nie jest kwestią pięknych sztućców czy modnej zastawy obiadowej. Nie jest nawet zasługą pysznych dań. Najważniejsze jest to, kto będzie towarzyszył Ci przy stole i jak miło spędzicie razem czas. Twoją rolą jest zapewnienie sobie i gościom wygodnego miejsca i przestrzeni (na swobodne manewrowanie nożem i widelcem, a także nieskrępowaną gestykulację podczas opowiadania fascynujących historii). W nowym katalogu Black Red White znajdziesz najnowsze modele stołów, krzeseł i ław, wszystkie gotowe na długie lata użytkowania i setki godzin spędzonych na wspólnych pogaduchach i uroczystych kolacjach.


STÓŁ NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Niewielki okrągły stolik do kuchennego kącika, czy przestronny stół będący w stanie pomieścić nawet 18 osób? W nowym katalogu znajdziesz model, którego właśnie szukasz. Różnorodne modele produktów to zarówno kompaktowe propozycje stołów do niewielkich wnętrz, jak i piękne duże stoły z funkcją rozkładania blatu do przestronnych jadalni.


KRZESŁA DLA KAŻDEGO
Większość krzeseł z najnowszej oferty Black Red White opiera się na solidnym drewnianym stelażu. To sprawia, że meble są trwałe i solidne, dzięki czemu przetrwają długie lata użytkowania i będą pięknie się prezentować. Dziesiątki różnych modeli zadowolą gusta nawet tych najbardziej wymagających. W szerokim portfolio dostępne są zarówno proste, klasyczne krzesła, jak również te o bardziej finezyjnych formach, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by je ze sobą miksować!


ŁAWY W RÓŻNYM STYLU
Katalog Black Red White to także miejsce, w którym można znaleźć ofertę modnych i funkcjonalnych stolików kawowych do salonu. Niewielkie rozmiary mebli kryją w sobie spory potencjał. Pozwolą szybko i łatwo zmienić wystrój wnętrza, a przy okazji sprawią, że będzie wygodniejsze! Jak? Większość modeli wyposażona jest w dodatkowe półki, które pozwolą na większą swobodę przechowywania.

Pełne menu stołów, krzeseł oraz ław znajdziesz na www.brw.pl