Nowość! Solidna dawka designu – kolekcja Pill od Cleoni

Wybierając odpowiednie oświetlenie jesteśmy w stanie podkreślić walory pomieszczenia lub całkowicie zmienić jego wygląd. Współczesne oprawy, za sprawą ciekawych form i wzornictwa, często same w sobie stanowią ozdobę wnętrza. Tak też jest w przypadku nowych lamp Cleoni z kolekcji Pill, które doceni każdy miłośnik dobrego designu.

Pill to kolejna, po Rim, seria opraw oświetleniowych, stworzona dla marki Cleoni przez Natalię Wieteska – projektantkę, która mimo młodego wieku ma już na swoim koncie jedną z najbardziej prestiżowych nagród świata designu – Red Dot Award. Obie kolekcje zadebiutowały podczas październikowych targów Warsaw Home & Contract, gdzie spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Seria Pill składa się z dwóch opraw oświetleniowych: wiszącej oraz ściennej. Oba modele cechują się harmonijnym kształtem i zgrabnymi proporcjami, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy design lamp czyni z nich doskonałe dopełnienie wnętrz w stylu loftowym, modern, jak i tych klasycznych.

Wisząca lampa Pill, to symetryczne połączenie dwóch “tabletek” (pill – ang. tabletka). Dolna to podświetlony, szklany klosz, w którym umieszczono moduł LED. Górną zaś stanowi kontrastujący metal w kolorze głębokiej czerni. Przewód i podsufitka, z którymi się łączy, zostały wykonane w tym samym odcieniu. Lampa ma ponadczasowy wygląd i daje też dużo światła, dlatego doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną czy barem. Oprawa ścienna ma z kolei typowo graficzny charakter przy użyciu kilku sztuk, można tworzyć z niej ciekawe kompozycje, jednocześnie dodając do wnętrza subtelne, nastrojowe światło. Lampa może zostać zawieszona w pionie lub poziomie, z metalową rurką po prawej bądź lewej stronie, w zależności od indywidualnych preferencji kupującego. Biegnący przez nią kabel, jest ciekawym estetycznie i celowo wyeksponowanym elementem projektu. Oba modele lamp posiadają stylowe i bardzo modne matowe wykończenie w kolorze czarnym.

Kolekcja Pill

Lampa wisząca – ok. 965 zł (brutto)

Lampa ścienna – ok. 550 zł (brutto)

Cleoni to polska firma, która od 1998 roku tworzy najwyższej jakości oprawy oświetleniowe. Produkty z logo marki wyróżnia wyjątkowa estetyka, która zyskała uznanie architektów wnętrz i klientów na całym świecie. Przedsiębiorstwo stale rozwija swoją sieć sprzedaży, a rynki zbytu obejmują dziś m.in. Litwę, Łotwę oraz Estonię. Oświetlenie tworzone przez Cleoni ozdabia wnętrza mieszkań, jak i lokali usługowych. W portfolio marki można więc znaleźć zarówno dekoracyjne oprawy o wyrafinowanym wzornictwie, jak i oświetlenie techniczne. Wielokrotnie nagradzane produkty Cleoni łączą w sobie elegancję oraz ponadczasowy charakter z nowoczesnością i funkcjonalnością. Marka wyznacza trendy w branży i nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań, a do pracy nad swoimi kolekcjami regularnie zaprasza wybitnych polskich projektantów, a także młodych i utalentowanych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją drogę zawodową.

Więcej informacji o firmie Cleoni na www.cleoni.pl