Nowość! Odkurzacz myjący Vileda JetClean – czyszczenie 3 w 1 odkurzaj, myj i susz podłogi w jednym cyklu

Chcesz oszczędzać jeszcze więcej czasu na sprzątaniu, nie rezygnując jednocześnie z idealnego porządku w twoim domu? Sięgnij po nowy odkurzacz myjący Vileda JetClean, którym dokładnie i bez wysiłku wyczyścisz podłogi za jednym zamachem. Ten poręczny elektryczny odkurzacz myjący zbiera kurz i drobiny, myje podłogi na mokro i osusza w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, żeby przeznaczyć go na to, co najbardziej lubisz!

Oszczędzaj czas z odkurzaczem Vileda JetClean

Z nowym odkurzaczem myjącym Vileda odkurzysz, umyjesz i osuszysz podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając czas i wysiłek. Wystarczy, że przesuniesz odkurzacz do przodu, aby jednocześnie odkurzyć i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając powierzchnie suchymi. Za jednym razem wyczyścisz do 70 m2, napełniając zbiornik tylko raz! System JetClean skutecznie czyści już przy użyciu samej wody, ale jeśli potrzebujesz, możesz użyć również niewielkiej ilości detergentu do czyszczenia podłóg. Dzięki przewodowi zasilającemu o długości 7 m szybko i efektywnie usuniesz zabrudzenia z dużych powierzchni. Możesz więc czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami.

Skutecznie czyść nawet tłuste i uporczywe zabrudzenia

Vileda JetClean usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia – drobiny, kurz (dzięki filtrowi wstępnemu i dwuwarstwowemu systemowi filtrującemu) oraz mokre plamy. Ten bezworkowy odkurzacz myjący może być używany do różnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki i winyl (nie jest przeznaczony do czyszczenia dywanów). Specjalna rolka do mycia na mokro, obracająca się z prędkością 2800 obr/min. usuwa nawet tłuste i uporczywe zabrudzenia, zapewniając świetne efekty czyszczenia. Wałek czyszczący JetClean wykonany jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power”, co gwarantuje skuteczność w usuwaniu nawet najcięższych plam. A kształt urządzenia umożliwia łatwe sprzątanie podłóg nawet pod meblami.

Zużywaj mniej wody dzięki systemowi dwóch zbiorników

Odkurzacz JetClean jest wyposażony w dwa oddzielne zbiorniki na wodę. Jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro. Dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą, a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro.

Poznaj prosty i wygodny system samooczyszczenia

Vileda JetClean wyposażony jest w podstawkę, która umożliwia jego łatwe czyszczenie. Po zakończonym sprzątaniu wystarczy, że umieścisz urządzenie na tacy czyszczącej, napełnisz ją wodą do zalecanego poziomu i włączysz odkurzacz. Dzięki tacy możesz także wygodnie przechowywać JetCleana, kiedy go nie używasz.

Dane techniczne:

Pojemność zbiornika na czystą wodę 640 ml

Pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml

Długość przewodu 7 m

Całkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)

Moc: 400 W

Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min

Waga (bez wody): 4,7 kg

Zestaw zawiera: odkurzacz bezworkowy, wałek z mikrofibry do dokładnego czyszczenia

Cena: 899 zł

Producent: Vileda

Dostępny bez wychodzenia z domu, na: www.sklep.vileda.pl/produkt/odkurzacz-myjacy-vileda-jet-clean.php

Chcesz zobaczyć jak działa JetClean? W

O firmie:

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu  HYPERLINK “http://www.freudenberg.de/” Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od  HYPERLINK “http://www.vileda.pl/do_zmywania_i_wycierania.php” ściereczek,  HYPERLINK “http://www.vileda.pl/do_zmywania_i_wycierania.php” zmywaków i  HYPERLINK “http://www.vileda.pl/do_ochrony_i_pielegnacji_dloni.php” rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię  HYPERLINK “http://www.vileda.pl/do_suszenia_i_prasowania.php” do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Więcej informacji:  www.vileda.pl