NOWOŚĆ OD GRUPY KLOSE: Kvadro Home Concept

Modułowy program imponuje zdolnością dopasowywania się do naszych potrzeb i oczekiwań. Tutaj każdy z frontów można zmieniać – pełny na szklany, lub pozostawić w formie otwartej, wybrać wariant półek, wersje oświetlenia i stworzyć mebel, który idealnie wkomponuje się w domowe wnętrze.

Kvadro to praktycznie nieskończona liczba konfiguracji. 1 mebel i 60 wariantów zabudowy jego frontu, przy zachowanych możliwościach zmiany materiału i wariantów wybarwień – w Kvadro jest to możliwe! Ostatecznie otrzymujemy produkt idealnie dostosowany do potrzeb użytkownika.

Kvadro stanowi kompleksową koncepcję dla domu. System daje  szansę na zaaranżowanie strefy dziennej, domowego miejsca pracy i sypialni w spójny, a zarazem wyjątkowy sposób. To kolekcja, która pozwoli stworzyć wnętrze wyraziste, indywidualne, a przy tym niezwykle przytulne.


W kolekcji znajdziemy liczne modele kredensów, witryn  i regałów, w tym efektowny regał narożny z ukrytym barkiem. Ofertę uzupełniają bryły:  2 warianty szafki RTV, panel TV, stolik nocny, toaletka, 2 wersje szafy ubraniowej, łóżko w kilku wariantach wymiarowych oraz biurko z dopasowanym do niego kontenerem na dokumenty.

Meble wykonane z litego drewna i naturalnej okleiny, oferowane są w dwóch wersjach: buk twardzielowy lub dąb dziki. Dostępne w wybarwieniach: buk twardzielowy efekt wosku, buk twardzielowy orzech włoski oraz dąb dziki efekt wosku, z aplikacjami w wariantach: buk twardzielowy efekt wosku, buk twardzielowy orzech włoski, dąb dziki efekt wosku, dąb dziki szary lakierowany, buk/czereśnia antyczna i orzech olejowany.

Kolekcja dostępna jest w salonach firmowych Klose oraz wybranych salonach partnerskich.

www.klose.pl

Dodaj komentarz