NOWOŚĆ! Nowe dekory biopodłóg PURLINE wineo 1000

Wiosna to czas metamorfoz i pozytywnych zmian – również we wnętrzach! Z pomocą przychodzą rozwiązania, które w prosty sposób pozwolą na szybką i efektowną aranżację przestrzeni. Biopodłogi PURLINE wineo 1000 są ekologiczną, zdrową alternatywą dla podłóg winylowych, płytek i wykładzin dywanowych. Tej wiosny kolekcja została wzbogacona o nowe, oryginalne dekory oraz strukturę NatureSurface.

wineo 1000 Strong Oak Cappucino. Fot. wineo

Biopodłogi PURLINE wineo 1000 to gwarancja jakości oraz możliwość samodzielnego montażu. Dzięki wykorzystaniu ecuranu, czyli przyjaznego środowisku tworzywa, składającego się z olejów roślinnych i kredy, biopodłogi nie wydzielają szkodliwych substancji i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Niewątpliwą zaletą kolekcji jest również mnogość dekorów, wśród których w tym sezonie pojawiło się wiele nowych propozycji.

Cechą wyróżniającą wineo 1000 jest struktura NatureSurface, czyli 4 rodzaje ultramatowego uszlachetnienia. Wyjątkowy design podkreśla drewniane słoje, sęki i pęknięcia, tworząc imponujący efekt. NatureSurface opiera się na tradycyjnej technice szczotkowania, dzięki czemu kolekcja wineo 1000 należy do najwyższej klasy elastycznych, naturalnych wykładzin podłogowych. Różne struktury są indywidualnie dopasowywane do wzorów, czego rezultatem jest przyjemna w dotyku, organiczna podłoga o niespotykanej autentyczności.

Wiele nowości pojawiło się w linii wineo 1000 wood XL, wzbogaconej aż o 11 dębowych dekorów w modnym formacie dużych desek z czterostronną V-fugą. Przy tworzeniu jasnych, minimalistycznych wnętrz sprawdzą się desenie Noble Oak: Powder, Vanilla lub Toffee, które znakomicie współgrają z aranżacjami utrzymanymi w tonacjach bieli. Przestrzenie industrialne doskonale będą prezentować się z dekorami Calm Oak (Shell, Mocca, Ash), charakteryzującymi się zdecydowanym designem. Idealnym rozwiązaniem przy klasycznych projektach są stylowe
i ponadczasowe odcienie Rustic Oak: Taupe, Ginger, Bright oraz Coffee.

Interesującą propozycją jest też kolekcja wineo 1000 L, w której pojawiło się 10 wzorów drewnopodobnych o uniwersalnym charakterze, takich jak Natural Pine Beach czy Strong Oak Cinnamon, z wyraźnie widocznym usłojeniem. Podłoga wyposażona w czterostronną fazowaną krawędź, delikatnie szczotkowaną strukturę oraz matowe wykończenie urzeka spokojnym, naturalnym wyglądem, stanowiąc stylową dekorację zarówno kameralnej sypialni, jak i tętniącego życiem salonu.

Wśród nowości uwagę zwracają 4 nowoczesne dekory kamiennopodobne kolekcji wineo 1000 stone L. Podłoga wyposażona w czterostronną fazowaną krawędź, delikatnie szczotkowaną strukturę oraz matowe wykończenie wnosi do wnętrza atmosferę spokoju i elegancji. To idealne rozwiązanie do łazienki, kuchni oraz wnętrz urządzonych w stylu loftowym lub nowoczesnym.

wineo 1000 Calm Oak Ash. Fot. wineo

Biopodłogi PURLINE są wytrzymałe i wygodne w pielęgnacji, a miękka, antypoślizgowa powierzchnia jest przyjazna dla stawów oraz bezpieczna w użytkowaniu. Bezzapachowość
i brak emisji szkodliwych substancji sprawiają też, że PURLINE to idealne rozwiązanie dla osób z alergią. Mnogość oryginalnych dekorów i wygoda montażu umożliwiają samodzielne wykonanie spektakularnej  metamorfozy wnętrza.