Nowość! Mop obrotowy Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra – o 40% skuteczniejsze czyszczenie podłóg i to bez wysiłku!

Codzienne zmywanie podłóg bywa uciążliwe, ale nie z nowym mopem Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra! Produkt został dopracowany w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu mycie powierzchni podłogowych jest łatwe i komfortowe. 

O 40% efektywniejsze usuwanie zanieczyszczeń 

Dwuczęściowa konstrukcja nowego mopa Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra łączy technologię najlepszego mopa płaskiego z najlepszym mopem sznurkowym. Takie rozwiązanie gwarantuje jeszcze doskonalsze efekty czyszczenia oraz wysoką skuteczność w usuwaniu pojedynczych zabrudzeń. Nakładka, wykonana z dwukolorowego, trójwymiarowego włosia, zapewnia czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni. Jest bardzo skuteczna – świetnie radzi sobie z uporczywym brudem i drobinami. Profil trójkątnej główki pozwala w łatwy sposób dotrzeć do kątów i narożników, a ruchoma głowica sprawia, że czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc pod meblami, jest proste i wygodne.

Usuwa 99% bakterii 

Mop usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody – nie wymaga stosowania detergentów. Zostało to udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych.

Ergonomiczny kształt wiaderka 

Zestaw Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra jest wyjątkowo ergonomiczny. Wiaderko jest poręczne, a jego kształt ułatwia szereg czynności: można je wygodnie przenieść – uchwyt zapewnia równowagę, napełnić i opróżnić bez ryzyka rozlania wody. Dodatkowo uchwyt na mop pozwala na łatwiejsze przechowywanie zestawu sprzątającego (mopa i wiadra).

Cena: ok. 129 zł

Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/mop-obrotowy-turbo-3-w-1.php 

O firmie:

 Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości. 

Więcej informacji: www.vileda.pl