Nowość! Łóżko kontynentalne Imperia marki Comforteo

Piękny i funkcjonalny mebel tapicerowany, charakteryzujący się pikowaniem zarówno zagłówka, jak i przednóżka. Konstrukcję łóżka kontynentalnego Imperia tworzą trzy komfortowe warstwy, zapewniające zdrowy i wygodny wypoczynek.

Podstawę łóżka stanowi tradycyjny materac bonellowy na ramie, który jest solidnym i sprężynującym „oparciem” dla pozostałych warstw kontynentalnej konstrukcji.

Drugą warstwę łóżka kontynentalnego Imperia stanowi materac kieszeniowy. Zapewnia on 7 stref twardości i bardzo dobre dopasowanie do kształtów ciała użytkownika. Co więcej, jest to poziom łóżka, który gwarantuje właściwe podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Duża liczba punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas odpoczynku.

Trzecim poziomem konstrukcji łóżka jest nakładka, którą można dobrać w czterech wariantach:  Hard-Top z pianki wysokoelastycznej 9 cm, Soft-Top z pianki termoelastycznej i lateksu 9 cm, Elastic-Top z pianki wysokoelastycznej 6 cm oraz Gelax-Top z chłodzącej pianki Gelax 6 cm.

Łóżko kontynentalne Imperia świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, stylowych sypialniach.

Cena: od 3 652 zł

www.comfort4u.eu

Language versions »