Nowość! Jeszcze łatwiejsze prasowanie – deska Total Reflect Plus od Viledy

Dla wszystkich, którym zależy na szybkim i sprawnym prasowaniu, Vileda ma świetne rozwiązanie – nową deskę Total Reflect Plus. Ta innowacyjna, zaawansowana technologicznie deska zmieni Twoje podejście do prasowania.

Reklamy

 

Deska do prasowania Total Reflect Plus marki Vileda została wyposażona w specjalny pokrowiec z nieprzepuszczalną warstwę aluminiową. Zapewnia ona odbicie prawie 100% ciepła i pary z powrotem do prania. Dzięki temu prasowanie jest łatwiejsze, a jego czas znacznie się skraca. A w efekcie ubrania i tkaniny są idealnie gładkie i pozbawione jakichkolwiek zagnieceń. Ponadto Total Reflect Plus gwarantuje komfortowe wykonywanie tej czynności, nawet przy dużej ilości prania z użyciem stacji parowej czy żelazka na najwyższej temperaturze. I to bez ryzyka skraplania wody pod deską i jej kapania. Bez problemu można prasować też pranie dużych gabarytów, bo deska jest bardziej stabilna dzięki szerszej podstawie. Posiada funkcję „Kids Safe”, która zabezpiecza przed samoistnym składaniem.

Dodatkowym atutem jest zarówno podstawka, jak i wtyczka na żelazko oraz antenka podtrzymująca kabel żelazka.

  • Wymiary powierzchni do prasowania: 130×44 cm
  • Duża podstawka o wymiarach 40×27 cm na żelazko lub generator pary
  • Maksymalna wysokość deski: 97 cm

Deska posiada 3-letnią gwarancję.

Cena: ok. 239, 95 zł

 

Więcej informacji na: https://www.sklep.vileda.pl/produkt/deska-total-reflect-plus.php

 

O firmie:

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Więcej informacji: www.vileda.pl