Nowość! Duże pranie – łatwe prasowanie, czyli deska Perfect 2in1 Plus od Viledy

Czy prasowanie dużego prania może być proste i szybkie? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że postawisz na funkcjonalną deskę Perfect 2in1 Plus marki Vileda. Ten model jest wyposażony w specjalną szynę na pranie XXL. Dzięki temu, deska jest idealna do prasowania koszul i prania dużych gabarytów, jak prześcieradła, pościel, zasłony czy obrusy.

Dla prania XXL
Deska Perfect 2in1 Plus ma specjalną wbudowaną szynę, która świetnie sprawdza się przy praniu XXL. To udogodnienie sprawia, że prasowanie dużych i długich rzeczy jest wygodniejsze, ponieważ nie dotykają one podłogi podczas wykonywania tej czynności. Powierzchnia blatu wynosi 122×44 cm, a jego konstrukcja jest zbudowana z metalowej siatki, odpornej na korozję. Stelaż blatu jest regulowany i można go podwyższyć do wysokości 96 cm.

Dla idealnie wyprasowanych koszul
Prasowanie koszul wymaga wprawy i…dobrej deski. Jeśli uwielbiasz, pięknie wyprasowane tkaniny, wypróbuj właśnie ten model Viledy. Deska Perfect 2in1 Plus posiada ruchomą podstawkę pod żelazko, którą można odsunąć i wykorzystać krawędź blatu do założenia ubrania. Wystarczy, że na deskę w całości nałożysz koszulę, a nie trzeba będzie jej przesuwać, aby wyprasować górne partie. Taka możliwość bardzo ułatwia prasowanie koszul i t -shirtów. Dodatkowo kształt blatu deski sprawia, że prasowanie koszul jest jeszcze bardziej komfortowe.

Dla prasowania pełną parą
Dodatkowym atutem deski Perfect 2in1 Plus jest duża podstawka przeznaczona do odkładania żelazka lub generatora pary. Jej wymiary to 40×27 cm. Model został także wyposażony we wtyczkę elektryczną oraz antenkę podtrzymująca kabel.

Powierzchnia do prasowania: 122×44 cm
Duża podstawka pod żelazko o wymiarach 40×27 cm przeznaczona do odkładania żelazka lub generatora pary
Konstrukcja blatu zbudowana z metalowej siatki, odpornej na korozję.
Regulowany stelaż; maksymalna wysokość 96 cm
Blokada zapobiegająca rozkładaniu deski podczas przenoszenia i transportu

Cena: 229,99 zł
Producent: Vileda
Więcej informacji na https://www.sklep.vileda.pl/produkt/deska-perfect-2in1-plus.php