Nowa marka mebli kuchennych Fig w portfolio firmy Deftrans

Załamanie gospodarki światowej spowodowane sytuacją epidemiczną nie powstrzymało firmy Deftrans przed realizacją swoich planów rozwojowych dotyczących wprowadzenia na rynek nowej marki. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu mebli nie tylko do łazienki, Deftrans startuje z marką Fig, pod którą kryją się meble kuchenne dostępne w przystępnej cenie.

Deftrans to firma rodzinna posiadająca prawie 25-letnie doświadczenie w produkcji mebli łazienkowych i kuchennych. Do rodziny marek stworzonych przez firmę, czyli Defry i NAS, dołącza dzisiaj nowa – Fig. W odróżnieniu jednak od swoich starszych sióstr, pod marką Fig Deftrans będzie produkował meble kuchenne.

Fig to marka praktycznych mebli kuchennych, którą cechuje przede wszystkim dobra jakość komponentów, ponadczasowa stylistyka, a przy tym przystępna cena. To meble, które będą cieszyć oko przez wiele lat, bez względu na zmieniające się trendy wnętrzarskie. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym, wykończeniowym i wymiarowym modele można dopasować do swoich potrzeb i gustu, a także do metrażu wnętrza. Meble Fig idealnie sprawdzą się w niewielkich kuchniach, a nawet takich z wnęką czy skosami.

– Wprowadzona przez nas marka Fig to kolejny krok ku rozwojowi firmy. Postanowiliśmy wykorzystać zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, a także posiadaną wiedzę i zaplecze technologiczne, by tworzyć kolekcje mebli, które tym razem będą wyposażać przestrzenie kuchenne. Warto zaznaczyć, że pod marką Fig produkujemy meble przystępne cenowo, a jednocześnie takie, które można dopasować do swojej przestrzeni i skonfigurować poszczególne elementy tak, by stworzyć kuchnię jak najbardziej funkcjonalną i dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań – mówi Tomasz Defratyka, Prezes Zarządu firmy Deftrans, właściciela marki Fig.

Meble Fig są już dostępne w marketach budowlanych oraz sieciach sklepów DIY w całej Polsce.

O firmie Deftrans

Od prawie 25 lat wyznacza trendy w branży mebli łazienkowych. Właściciel trzech marek: Defra, NAS, Fig. Ponadczasowe wzornictwo oraz ultranowoczesna fabryka sprawiają, że meble są unikalne nie tylko pod względem jakości wykonania. Zaawansowane technologicznie procesy produkcji zapobiegają także niepotrzebnemu zanieczyszczaniu środowiska. Firma ekologicznie świadoma, szeroko promująca lokalną kulturę i dbająca o dziedzictwo regionu. Otwarta na innowacje i nowe standardy.