Nowa kolekcja Nordic mood w JYSK

Nadeszła wiosna, a wraz z nią niesamowita okazja do odświeżenia domu. Wiosenne nowości z nowej kolekcji Nordic Mood JYSK podkreślają przytulne, ciepłe odcienie i naturalne materiały doprawione odrobiną świeżości.

Zielona wiosna

Obserwując rozwijającą się wiosnę, zielone rośliny można wykorzystać jako elementy dekoracyjne, które ożywią każde pomieszczenie w domu.
Sztuczna roślina CELIUS dzięki swojemu unikalnemu kształtowi może dodać odrobinę zieleni do każdego pomieszczenia, a wraz z doniczką SIVERT zaproszą naturę do wnętrza.

 

Dekoracyjny i funkcjonalny kosz do zawieszania INGVER to stylowy dodatek do każdego wystroju i można go używać do wysokiego wieszania roślin. Razem z zieloną sztuczną rośliną ASGAR dają doskonały, naturalny wygląd.

Oprócz wieszania roślin kosz może służyć również do przechowywania kluczy, lampek rowerowych i innych niezbędnych rzeczy.

Harmonijne kontrasty

Używając poduszek w wystroju wnętrz, łatwo jest stworzyć w domu odrobinę przytulności i komfortu.

Poduszki NATTLILJA i BELLIS są w spokojnych odcieniach z paskami w różnych kolorach, dodadzą ciepła wnętrzom, sprawiając, że każde krzesło lub sofa będą jeszcze wygodniejsze.

 

Ożywienie do domu można wprowadzić dzięki pikowanemu kocowi SOMMEREIK, emanującemu wygodą i miękkością. Zapewni on odrobinę dodatkowego ciepła w chłodne wiosenne wieczory. Pikowany koc można przechowywać w koszu MICHAEL, który dzięki swojemu naturalnemu brązowemu kolorowi tworzy piękny kontrast ze świeżym niebieskim kolorem SOMMEREIK.

Kosz MICHAEL jest wykonany z trzciny i ma uchwyty, które łączą w sobie piękno funkcji praktycznej i estetyki. Kształt kosza MICHAEL jest idealny do przechowywania przedmiotów codziennego użytku, takich jak czasopisma, robótki na drutach lub koce – a jednocześnie kosz jest idealny na piknik lub wycieczkę na plażę.

 

 

Produkty są teraz dostępne w sprzedaży we wszystkich sklepach JYSK i na JYSK.pl.

O Nordic Mood
Cztery razy w roku nasz wykwalifikowany zespół z działu zakupów wybiera elementy modnej kolekcji przedmiotów o nazwie Nordic Mood.