Największe trendy łazienkowe 2020 roku!

Nowa dekada przed nami, a wraz z nią czas na noworoczne zmiany! Jakie trendy będą królować w naszych łazienkach? Wielkie formaty, drewniane elementy oraz eklektyczne terazzo – to tylko kilka z najpopularniejszych trendów.

Wielkoformatowe płyty
Po kilkudziesięciu latach kładzenia w polskich łazienkach małych, prostokątnych płytek, czas na alternatywę! Do gry wkraczają płyty wielkoformatowe o wymiarach 40cm x 120cm, które wyglądają stylowo i elegancko – szczególnie, gdy mają teksturę betonu (DIVENA), lub rdzawego metalu (DERN COPPER RUST). Dla wielbicieli klasyki polecamy – minimalistyczną MARATONĘ w wersji lappato – stanowiącą idealne tło do odważnych aranżacji.

Eko drewno
W łazience, gdzie łatwo o zachlapania i wilgoć, utrzymanie standardowych, drewnianych paneli przychodzi z trudem. Alternatywą mogą być specjalne płyty z egzotycznych gatunków drzew, jednak te często potrafią być bardzo kosztowne. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest położenie płyt gresowych z konceptów drewnianych ORGANIC WOOD lub WOODLAND, wyglądających dokładnie tak, jak nasz ulubiony gatunek drewna. Naturalna, powiększająca pomieszczenie brzoza, a drzewo alpejskie z wyraźnie zaznaczonymi słojami? Marka Cersanit posiada cały wachlarz propozycji.

Terazzo w nowej odsłonie
Chyba nikt się nie spodziewał, że materiał kojarzący się ze szkolnymi korytarzami, będzie jednym z najgorętszych trendów 2020! Już w zeszłym roku terazzo zrobiło wokół siebie niemały szum, który w tym roku zmieni się w głośny hałas. Zestawienie kolorowych płyt gresowych z ciemną zielenią to strzał w dziesiątkę. Wyrazisty kolor podkreśla unikatowy charakter płyt, a butelkowy kolor świetnie współgra z odcieniami złota i miedzi. Do takiego pomieszczenia warto wstawić duże donice z ogromnymi roślinami, a nasza domowa łazienka zmieni się w designerskie pomieszczenie.


Sprawdzone szarości

Nieprzemijający urok surowego betonu to coś, w czym projektanci zakochani są od kilku dobrych lat. Płyty gresowe z kolekcji STORMY idealnie sprawdzą się w przestrzeni industrialnej, w połączeniu z widocznymi rurami, czy też czarnymi bateriami. Szarość betonu jest jednak na tyle uniwersalnym tłem, że świetnie będzie się również prezentować w towarzystwie drewna oraz jasnych płyt, tworząc przytulną strefę relaksu. Warto również zwrócić uwagę na beton z twistem – np. płytki STORMY GREY CARPET, które posiadają piękną, lekko orientalną teksturę. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu 
i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.
www.cersanit.com.pl

Translate »