Minimalistyczny design z wyjątkową fakturą – kolekcja Carv od Tiger

Zachowane w minimalistycznym stylu akcesoria łazienkowe dopełnią aranżację nawet najbardziej wymagającej przestrzeni łazienkowej. Klasyczne rozwiązania są zawsze w modzie, biorąc pod uwagę sam design produktu, jak również jego kolorystykę i funkcjonalność. Minimalistyczne akcesoria zyskują na atrakcyjności przy zastosowaniu wyjątkowych faktur i przyjemnych w dotyku materiałów.

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Carv marki Tiger jest rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny design w klasycznych kolorach, jednak z delikatnym urozmaiceniem. Produkty z tej linii łączą w sobie geometryczne kształty z ekscytującym wzorzystym wykończeniem na rozecie, dodającym im wyjątkowego charakteru. Wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału odpornego na korozję i zadrapania, co pozwala na użytkowanie akcesoriów przez długi czas. Cała linia Carv dostępna jest w kolorze czarnym i zawiera szeroki wachlarz dodatków, które dopełnią przestrzeń łazienkową i pomogą w jej sprytnej organizacji. W ramach kolekcji Coram oferuje dozownik na mydło z ergonomiczną pompką dostępny w wersji wolnostojącej lub wymagający mocowania. Możliwość wyjmowania pojemnika na mydło ułatwia jego napełnianie i zachowanie czystości. W kolekcji Carv wyróżnia się szczotka toaletowa z wzorzystym ornamentem rozety oraz uchwyty na zapas papieru toaletowego lub na papier toaletowy z półką. Wyraźnie wybija się wykończenie o bogatej teksturze oraz delikatne krzywizny nadające przedmiotom wyrafinowanego charakteru. Połączenia ciekawych faktur przy zachowaniu nowoczesnego stylu wykorzystano w linii stojaków na papier toaletowy oferowanych w trzech wariantach. Coram proponuje różnorodne rozwiązania pomocne przy przechowywaniu ręczników, wśród nich subtelne haczyki dostępne w trzech rozmiarach oraz wieszaki dwuramienne. Przydatne w organizacji przestrzeni łazienkowych są również półki oraz koszyki prysznicowe. Produkty z linii Carv to idealna równowaga między próbą zachowania minimalistycznego stylu a maksymalną funkcjonalnością.

O CORAM DIY

CORAM DIY jest częścią międzynarodowej Grupy Coram oferującej wyposażenie łazienek renomowanych producentów takich jak: TIGER, SEALSKIN, GEESA oraz CORAM SHOWERS. Asortyment CORAM DIY uzupełnia ceramika sanitarna włoskiej marki DISEGNO CERAMICA. Blisko 30-letnie doświadczenie handlowe i produkcyjne, znajomość rynku oraz różnorodny asortyment produktów sprawiają, że CORAM  DIY jest nie tylko atrakcyjnym dostawcą, ale także znakomitym partnerem w biznesie. Nasze produkty znajdują się w ofercie salonów łazienkowych, można je znaleźć na półkach renomowanych marketów budowlanych i na stronach wiodących sklepów internetowych. Reprezentujemy na polskim rynku aż siedem marek produkujących akcesoria oraz meble łazienkowe. Dzięki temu jesteśmy jedyną z największych firm w Polsce oferującą tak różnorodne produkty, które kompleksowo pomogą urządzić każdą łazienkę.