Metalowy blask w Twoim domu – kolekcja Modern od Jan Nowaka przełamuje granice tradycyjnego designu

Wraz z dynamicznymi zmianami w trendach wnętrzarskich, metalowe meble stają się nie tylko symbolem funkcjonalności, ale także kluczowym elementem aranżacji domowych przestrzeni. Dawniej zarezerwowane głównie dla przemysłu, obecnie coraz częściej doceniane są także w naszych własnych wnętrzach. Przykładem tej ewolucji jest najnowsza kolekcja Modern od polskiego producenta Jana Nowaka, która nie tylko oferuje funkcjonalne meble z metalu, ale również stawia na nowoczesność i niespotykany, iskrzący design.

Dawniej meble z metalu były wykorzystywane głównie w przemyśle. Trendy jednak szybko się zmieniają i obecnie metalowy design ceniony jest także w domowych wnętrzach. Jest to szczególnie widoczne za granicą, m.in. we Włoszech, jednak i Polacy coraz odważniej podchodzą do wyposażania swoich wnętrz w niesztampowe wyposażenie. Każdego roku rynek mebli obfituje w interesujące premiery. Tej wiosny na uwagę zasługuje kolekcja Modern od Jana Nowaka, polskiego producenta mebli z metalu. Obejmuje ona m.in. szafy, szafki rtv, szafki nocne, regały czy komody, które znajdą zastosowanie zarówno w salonie, jak i sypialni czy gabinecie. Możliwość przymocowania do ściany czyni je także bezpiecznym dodatkiem do pokoju dziecięcego.

Przy tworzeniu tej kolekcji zależało nam na nowoczesnej elegancji i prostych liniach. Dodaliśmy jednak do tego projektu szczyptę ekstrawagancji w postaci specjalnego coatingu. Producenci zazwyczaj oferują meble w kolorach z palety RAL. W kolekcji Modern poszliśmy o krok dalej, dzięki czemu oferowane przez nas meble z metalu dostępne są w niespotykanych jak na branżę meblarską odcieniach, np. morskim czy butelkowej zieleni – informuje Mateusz Niżnik, Head of Product Development marki Jan Nowak. Kolekcja dostępna jest także w kolorach granatowym i czerwonym.

Lśniący akcent w Twoim domu

Brak charakterystycznych dla mebli z metalu wywietrzników sprawia, że meble prezentują się nowocześnie i elegancko. Poza niestandardowymi jak na branżę meblarską kolorami, kolekcja Modern wyróżnia się także interesującym wykończeniem. Meble zostały pokryte lakierem w technologii Sparkling Brilliance™, charakteryzującym się wyjątkową matową warstwą z zastosowaniem drobinek metalu. Powłoka tworzy wyjątkowe refleksy świetlne imitujące brokat, dzięki czemu meble będą stanowiły znakomite wyposażenie wnętrz w stylu glamour. Ich minimalistyczny design sprawia jednak, że doskonale wpasują się także we wnętrza loftowe czy nowoczesne.

Kolekcja Modern to gwarancja dobrego wyglądu przez lata. Dzięki wyjątkowej technologii wykończenia oraz materiałowi, jakim jest fosforyzowana stal walcowana, meble zachowają swój niepowtarzalny blask przez wiele sezonów.

Całą kolekcję można obejrzeć pod adresem: https://jannowak.com/kolekcje/modern

Jan Nowak to polska marka oferująca nowoczesne meble z metalu, zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego.Niezmiennie stawia  na solidne konstrukcje oraz funkcjonalność. Najnowszym produktem w ofercie jest kolekcja Modern, charakteryzująca się unikalną, lśniącą powłoką i niestandardowymi kolorami.

https://jannowak.com/