Łóżko Arizona – kontynentalny komfort w małej sypialni

Jedno z najnowszych łóżek kontynentalnych w kolekcji Comforteo. Arizona zachwyca uniwersalnym charakterem i stylową prostotą wykończenia. Mebel z powodzeniem sprawdzi się niemal w każdej sypialni – bez względu na jej metraż.

Konstrukcję Arizony tworzą aż trzy warstwy. Pierwszą z nich stanowi podstawa zawierająca sprężyny bonellowe oraz pianki poliuretanowe. Jest to więc połączenie tradycyjnych, solidnych sprężyn z trwałą i stosunkowo twardą pianką.

Drugi poziom tworzy materac właściwy ze sprężynami kieszeniowymi, przez co zapewnia on wiele punktów podparcia dla kręgosłupa.  Materac ten posiada także warstwy pianki poliuretanowej. Natomiast trzeci, najwyższy poziom konstrukcji to nakładka na materac, która również została wykonana z pianki poliuretanowej. Zastosowanie połączenia takich komponentów pozwala nie tylko wygodnie wypocząć i zregenerować organizm, ale również wydłużyć żywotność materacy.

Uwagę przykuwa wezgłowie łóżka – zastosowano w nim cztery pionowe przeszycia z wciągami, które w efektowny sposób współgrają z klasyczną bryłą łóżka, jednocześnie wprowadzając do sypialni poczucie harmonii i spokoju. Z kolei solidne drewniane nóżki jeszcze bardziej podkreślają stabilność posłania.

Chociaż łóżka kontynentalne kojarzone są przede wszystkim z ekskluzywnymi hotelami, gabaryty Arizony pozwalają z powodzeniem wprowadzić ją do wnętrza nawet stosunkowo małego pomieszczenia.

Dostępne rozmiary: od 140×200 cm do 180×200 cm

Cena łóżka: od 2 065 do 3 146 zł brutto*

*cena uzależniona jest od wymiarów łóżka oraz wybranej tkaniny tapicerskiej