Lepsze życie zaczyna się w łazience

Od pełnego pośpiechu poranka aż po wieczór, gdy cała rodzina szykuje się do snu – za sprawą inteligentnych funkcji baterii umywalkowej niezbędne czynności pójdą raz-dwa. Gdzie szukać tych pomocnych innowacji? W nowej linii baterii hansgrohe Finoris.

Każdy z nas w łazience spędza średnio ponad 40 minut dziennie. Wydaje się, że to dużo, ale przecież mało kto może poświęcić cały ten czas na relaksującą troskę o higienę i urodę. Zaganianie dzieci do mycia zębów lub kąpieli, namaczanie prania, nawet mycie włosów przed wyjściem z domu – wszystko to potrafi upływać w gorączkowym pośpiechu i stresie. Właśnie w takich sytuacjach najbardziej potrzeba kreatywnych rozwiązań, które pozwolą znacznie lepiej, łatwiej i przyjemniej radzić sobie z małymi wyzwaniami życia codziennego. Z pomocą przychodzi tu nowa linia baterii Finoris.

Kolekcja ta jest awangardowa pod względem zarówno formy, jak i zastosowanych udogodnień. Aby się o tym przekonać, przyjrzyjmy się baterii umywalkowej, która dzięki wyciąganej wylewce zapewnia wyjątkową swobodę działania. Sposób operowania wodą (tak samo jak jej ilość i temperaturę) można tu więc, wygodniej niż kiedykolwiek, dopasować do bieżących potrzeb. To samo dotyczy rodzaju strumienia – jeden ruch nadgarstka i naciśnięcie przycisku wystarcza, by przejść np. od niezwykle delikatnego PowderRain do skoncentrowanego strumienia laminarnego. W rezultacie codzienne czynności pielęgnacyjne przebiegają łatwiej i szybciej.

Poranki i wieczory w łazience mogą stać się jeszcze przyjemniejsze, gdy spojrzymy na nie świeżym, twórczym okiem. W zabawnej, kolorowej kampanii #ReimagineYourRoutine marka hansgrohe zachęca więc: z korzyścią dla siebie przeprojektuj swój sposób funkcjonowania. Dlaczego to tak istotne? Rutynowe czynności i wprawne ruchy są niezbędne, by w łazience – zwłaszcza współdzielonej przez całą rodzinę – sprawy szły w odpowiednim tempie. Wiele dobrego może jednak zdziałać otwartość na zmianę pewnych nawyków. Skoro najwięcej działań koncentruje się wokół umywalki, towarzysząca jej bateria powinna rzeczywiście ułatwiać domownikom codzienne życie. Innowacyjna, bardziej użyteczna niż zwykle, pozwoli sprawniej zadbać o siebie i o bliskich.

Nasza kampania #ReimagineYourRoutine podkreśla fakt, że wszyscy na co dzień mamy do czynienia z podobnymi wyzwaniami. I właśnie w nich chcemy pomóc. Dlatego seria hansgrohe Finoris obejmuje baterię umywalkową, która w nowoczesny sposób wspiera swych użytkowników. Z myślą o ich wygodzie umożliwia wykonywanie dobrze znanych czynności w nowy, wygodniejszy sposób. A jednocześnie jej pomysłowe funkcje wnoszą do łazienki jeszcze więcej radości – podkreśla Marc André Palm, Head of Global Brand Marketing marki hansgrohe.

W czym rzecz? Za sprawą wyciąganej wylewki w baterii umywalkowej, włosy można umyć szybko i w wygodnej pozycji. Równie proste staje się napełnianie np. wiadra od mopa oraz mycie dużych lub wysokich naczyń i pojemników. Głębszą umywalkę można odtąd wykorzystywać także do kąpania niemowlaka albo mycia stóp. Równie łatwe staje się utrzymanie samej ceramiki w idealnej czystości. A to wszystko przy zastosowaniu różnego typu strumieni, z których żaden nie zużywa więcej niż 5 litrów wody na minutę! Ekologicznie i ekonomicznie.

Baterie umywalkowe hansgrohe Finoris dostępne są w trzech wykończeniach. Z gamy chromu, matowej bieli i matowej czerni łatwo dobrać wariant odpowiedni do każdej stylistyki, palety kolorów wnętrza oraz upodobań domowników. Z kolei zróżnicowane wielkości pozwalają w prosty sposób dopasować armaturę do formy, a także wielkości umywalki. Geometryczne, eleganckie wzornictwo o ponadczasowych walorach zgrabnie wpisze się w różnorodne aranżacje. Co więcej, w tej kompletnej kolekcji dostępne są także natynkowe oraz podtynkowe rozwiązania do wanny i prysznica. Dzięki temu łatwo całej łazience nadać spójny wyraz estetyczny. Dodatkowo, aby uzyskać komfortową strefę kąpielową, elementy z kolekcji hansgrohe Finoris można połączyć z rozwiązaniami prysznicowymi hansgrohe Rainfinity oraz pasującą linią akcesoriów AddStoris.

 

Prawa autorskie: hansgrohe/Hansgrohe SE

___

hansgrohe to marka oferująca innowacyjne rozwiązania do kuchni i łazienek, które łączą w sobie technologie oszczędzające wodę i energię, inteligentne funkcje, doskonałe wzornictwo i najwyższą jakość. Wielokrotnie nagradzane produkty tej mogącej się poszczycić wieloletnią tradycją marki łączą w sobie innowacyjne podejście do projektowania z komfortem oraz zrównoważonym podejściem do rozwoju. Wspólnie z wieloletnim partnerem projektowym PHOENIX Design, marka hansgrohe oferuje również aplikację Smart Living, której celem jest zapewnienie użytkownikom większej wygody i bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych czynności. W ramach działającej na całym świecie Grupy Hansgrohe, marka hansgrohe produkuje, sprzedaje i dystrybuuje prysznice, systemy prysznicowe, baterie łazienkowe i kuchenne oraz zlewozmywaki.

hansgrohe. Poznaj piękno wody.