Lekkość i subtelność w kobiecym wydaniu

Funkcjonalne i pełne elegancji – kobiece wnętrza przykuwają wzrok subtelnym charakterem. Doskonale pasują do stylu glamour i wyrafinowanego designu. Odkryj kolekcję od Grupy Tubądzin, które sprawdzą się w przytulnych aranżacjach.

Kobiece wnętrza projektowane są z myślą o detalach, które łączą się w stylową całość. W aranżacjach, w których subtelność ma kluczowe znaczenie, styl glamour wykorzystuje wysokiej jakości materiały, misternie wykonane zdobienia oraz starannie dobrane dodatki, by stworzyć spójny i harmonijny całokształt. Tu każdy szczegół ma znaczenie.

Paleta kolorów obejmuje delikatne odcienie różu, złota, bieli i czerni. Tworzy to atmosferę pełną elegancji i klasy. Elementy błyszczące, takie jak lustra, kryształy i złote akcenty, doskonale odbijają światło, nadając wnętrzu blasku i podkreślając jego romantyczny charakter. Miękkie tkaniny, delikatne dywany oraz wyszukane meble sprawiają, że wnętrza glamour łączą w sobie luksus i komfort, tworząc przytulną przestrzeń, która spełnia zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne potrzeby.

Klasyczny Glamour

Kolekcja Sophi Oro, stworzona przez Grupę Tubądzin, przenosi styl glamour do wnętrz, nadając przestrzeni elegancki i nowoczesny wyraz. Charakteryzują ją czarno-złote odcienie, które w połączeniu z roślinnym wzorem tworzą subtelny, a jednocześnie wyrafinowany design. Geometryczne formy i złote akcenty nadają Sophi Oro biżuteryjny charakter, sprawiając, że doskonale wpisuje się zarówno w większe, jak i mniejsze przestrzenie. Kombinacja klasycznej elegancji z nowoczesnym stylem sprawia, że wnętrze staje się luksusowym, kobiecym azylem.

Wyrafinowane Art Déco

Kolekcja Sophisticated autorstwa Macieja Zienia przenosi nas do świata paryskiej nonszalancji, artystycznego stylu i zachwycającej architektury. Inspiracje haute couture nadają kolekcji unikalny charakter, który podkreśla wyrafinowaną estetykę. Styl art déco, został przemycony do nowoczesnych wnętrz, tworząc aranżacje, które emanują luksusem i oryginalnością. Klasyczny Glamour

Blask Elegancji

Kolekcja Onice to fascynująca podróż w świat naturalnego onyksu, w którym finezyjnie łączy się świetlistość i delikatność. Płytki z kolekcji Onice zachwycają wysokim połyskiem, nadając aranżacjom charakterystyczną świeżość i lekkość. Wielowarstwowy wzór płytek tworzy efekt naturalnej przestrzeni, odbijając światło wspaniałą symfonią barw. Wnętrza z kolekcją Onice stają się nie tylko eleganckie, ale również przytulne, oczarowując swoją delikatnością i subtelną estetyką.

Kobiece wnętrza w stylu glamour z kolekcją Tubądzin Sophi Oro, Sophisticated i Onice to połączenie elegancji, wyrafinowania i subtelnego piękna.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.