Lampy w kształcie kielichów projektu Stefano Giovannoniego.

Lampy z serii Goblets firmy QeeBoo zaprojektowane przez Stefano Giovannoniego przyciągają wzrok nowoczesnym wzornictwem w kształcie kielichów. Wykonane są z materiału  przypominającego szkło kryształowe, ale są od niego o wiele trwalsze i lżejsze. Elegancko i subtelnie prezentują się w nowoczesnych i stylizowanych wnętrzach.

Stefano Giovannoni zainspirowany materiałem i wzorem zaprojektował lampy wiszące i stołowe różniące się rozmiarem i barwą materiału. Dzięki drobnym grzebieniom w fakturze światło załamywane jest podobnie jak w szkle kryształowym i rozprowadzane po całym pomieszczeniu tworząc ciekawy efekt świetlny. Do wyboru mamy lampy zupełnie przeźroczyste lub o zabarwieniu przydymionym.

Lampy Goblets, tak jak inne projekty designera, świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Lampy wiszące i stołowe dostępne są w trzech wielkościach od S do L (od 23 cm do 35 cm). Cena: od 849 zł.

QeeBoo to nowa marka stworzona przez Stefano Giovannoniego, skupiająca się na projektowaniu funkcjonalnych, ale zabawnych produktów z tworzyw sztucznych. Pracując z zespołem najlepszych projektantów: Niki Zupnac, Andrea Branzi czy  Studio Job, firma stworzyła imponującą kolekcję mebli, lamp i akcesoriów.

Serię lamp Goblets oraz inne projekty Stefano Giovannoniego a także samego twórcę i innych designerów tworzących dla marki QeeBoo będziemy mogli podziwiać podczas tegorocznych targów Warsaw Home Expo od 4 do 7 października na stoisku firmy BM Housing.

Close
KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie