Lady Taupe – dama pośród barw

Spokojne i bezpieczne – beże i szarości od zawsze były obecne w naszych wnętrzach. Harmonijnie korespondują z innymi barwami, stają się wdzięcznym tłem zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Na który z kolorów postawić? A może nie trzeba wybierać? Niezdecydowanym salon 9design poleca wybór idealny: kolor taupe.


Instrukcja obsługi
Kolor taupe jest na tyle neutralny, że z łatwością wchodzi w dialog z innymi barwami, w zależności od pożądanego efektu. Jeśli chcemy ożywić wnętrze i dodać mu charakteru, możemy połączyć go z nasyconym fioletem, fuksją czy zielenią, lub ze stonowanymi – brązem, granatem czy czernią – jeżeli zależy nam na elegancji.


W wielu odsłonach
Taupe to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w zróżnicowanych aranżacjach. Idealnie wpisze się we wnętrza w konwencji klasycznej, rustykalnej czy kolonialnej, przede wszystkim ze względu na swoją ponadczasowość.

Więcej na: www.9design.pl
Wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***

Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie.
9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.