Komfort Design Days – najważniejsze wydarzenie wnętrzarskie roku 
teraz dostępne bez wychodzenia z domu

Już 12 i 13 czerwca odbędzie się VIII edycja Konferencji Najlepszych Produktów – Komfort Design Days. W tym roku z wyjątkową innowacją – całe wydarzenie będzie dostępne również online. Teraz, z dowolnego miejsca na świecie, uczestnicy mogą poznać najnowsze trendy, czołowych producentów i zdobyć wiele inspiracji do aranżacji swojego wnętrza tak, aby dało im poczucie satysfakcji.

Co czeka na uczestników?

Rejestrując się na Komfort Design Days, uczestnicy zyskują dostęp do szeregu korzyści:

  • specjalnych ofert tylko dla zarejestrowanych uczestników, w tym możliwość wyboru bonu na zakupy o wartości 300 zł na produkty czołowych polskich i zagranicznych producentów,
  • konkursu z atrakcyjnymi nagrodami,
  • relacji z inspirujących prelekcji i prezentacji nadawanych bezpośrednio z konferencji oraz na żywo ze Studia Komfort,
  • a także ekskluzywnych materiałów w formie unikalnych wywiadów z ekspertami, prezentacji produktów i wielu innych wartościowych treści dostępnych w strefie newsroom.

Studio Komfort z największymi gwiazdami już 13 czerwca!

Tegoroczna edycja Komfort Design Days zaskoczy uczestników wyjątkowym segmentem – Studiem Komfortu, prowadzonym przez Macieja Kurzajewskiego. Eksperci branżowi zaproszeni do Studia podzielą się najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie designu, oferując uczestnikom cenne informacje i inspiracje. Do tego grona dołączą także specjaliści z firmy Komfort, którzy przedstawią praktyczne wskazówki i porady dotyczące łączenia estetyki z funkcjonalnością w codziennym życiu. Interaktywna forma Studia Komfortu pozwoli również na wysłuchanie znanych osobistości, dzielących się swoimi doświadczeniami i inspiracjami w zakresie projektowania wnętrz.

Dorota Gardias podzieli się swoimi sprawdzonymi sposobami na stworzenie przytulnego i relaksującego domu, Kasia Cichopek zaprezentuje, jak łączy styl z funkcjonalnością, natomiast Odeta Moro zdradzi sekrety z budowy nowego domu. O tym jak otaczające wnętrza wpływają na samopoczucie i codzienną energię opowie także Edyta Herbuś, a Mikołaj Roznerski – co jest dla niego najważniejsze, by czuć się dobrze.

W programie pojawi się również Karol Okrasa, który zaprezentuje swoje kulinarne umiejętności, gotując na żywo, co będzie wyjątkową okazją do zobaczenia mistrza kuchni w akcji i czerpania inspiracji do wprowadzenia nowych smaków do własnej kuchni.

Komfort Design Days z dostępem dla każdego

Komfort Design Days wkracza w nową erę, stając się konferencją dostępną dla wszystkich chętnych na platformie KomfortDesignDays.pl. Dzięki formule online, uczestnicy mogą zarejestrować się, aby wziąć udział w prelekcjach, panelach dyskusyjnych oraz prezentacjach polskich i zagranicznych marek.

Zarejestruj się już dziś!

Komfort Design Days to przestrzeń, w której spotykają się pasja, innowacja i najwyższa jakość. To jedyna taka okazja, aby dowiedzieć się, jakie kierunki w designie będą dominować w nadchodzących sezonach, a także poznać najnowsze produkty i rozwiązania oferowane przez liderów branży.

Pełen harmonogram spotkania 12 i 13 czerwca dostępny jest na: KomfortDesignDays.pl/#program,