Kolekcje BRW ze znakiem Instytutu Matki i Dziecka

W czasach cyfryzacji i mnóstwa reklam trudno jest podjąć decyzję, co będzie najlepsze dla dziecka. By choć trochę ułatwić ten wybór, z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, marka Black Red White z Instytutem Matki i Dziecka poddała testom wybrane kolekcje mebli dziecięcych. Efekt? Pięć kolekcji Black Red White z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka!


Bycie rodzicem to jedna z najważniejszych życiowych ról. Wiąże się z nią mnóstwo decyzji, ogromna odpowiedzialność i troska, którą obdarzamy dziecko od pierwszych chwil życia. Kupując różnego rodzaju produkty, staramy się dokonywać racjonalnych wyborów. O bezpieczeństwo dziecka chcemy dbać każdego dnia, dlatego dużą dozą zainteresowania obdarzamy kategorię mebli dziecięcych. Jakie powinny być? Bezpieczne, funkcjonalne, gotowe na szybkie dorastanie i zmieniające się gusta. W wyniku eksperckich testów oraz na podstawie opinii użytkowników eksperci Instytutu Matki i Dziecka przyznali znak jakości aż https://www.brw.pl/pozytywna-opinia-imid/ pięciu kolekcjom mebli dziecięcych z oferty Black Red White.

„Nasze kolekcje nie tylko spełniają zaawansowane normy bezpieczeństwa, ale są także dostosowane do dynamicznie zmieniających się dziecięcych potrzeb. Na każdym etapie projektowania mieliśmy na uwadze bezpieczeństwo małych użytkowników oraz fakt, by poszczególne elementy dotrzymywały kroku ich zmieniającym się gustom i potrzebom. Znak pozytywnej opinii jest dowodem na to, że nasza praca i pasja do projektowania została doceniona. Wyróżnienie to jest dla nas jednak podwójnie ważne, ponieważ dotyczy produktów zaprojektowanych z myślą o najmłodszych.”

JOANNA KACZMAREK-CHYBOWSKA, DYREKTOR ZARZĄDZANIA PRODUKTEM
POZNAJ KOLEKCJE BLACK RED WHITE Z POZYTYWNĄ OPINIĄ!

Timon, Nandu, Dreviso, Dreviso Baby, Luca Baby i Luca Juzi. Oto pięć kolekcji Black Red White, które uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. To nie tylko komfortowe i modne, ale przede wszystkim bezpieczne propozycje mebli do pokoju maluszka, starszego dziecka i nastolatka. Co je wyróżnia?

Uniwersalna stylistyka, która sprawia, że przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.
Zróżnicowane modułowe elementy, z których można tworzyć dowolne układy.
Profesjonalne akcesoria ułatwiające dostęp do wnętrza szafek i szuflad.
Kreatywne rozwiązania – łóżka z dodatkowymi szufladami, biurka z regulacją wysokości położenia blatu, nadstawki, zwiększające ilość miejsca do przechowywania, mobilne kontenerki itp.

JAK OTRZYMAĆ POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA?
Instytut Matki i Dziecka od wielu lat wspiera rodziców w opiece nad dziećmi, m.in. opiniując przeznaczone dla nich produkty. Portal  ePozytywnaOpinia.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby milionów rodziców, którzy każdego dnia mierzą się z wyborami, co będzie najlepsze i najbezpieczniejsze dla ich dzieci. Teraz w jednym miejscu mogą znaleźć https://epozytywnaopinia.pl/zaopiniowane-produkty/  bazę sprawdzonych produktów, jak również https://epozytywnaopinia.pl/dorosle-lozko-dla-dziecka/ wskazówki, jak mądrze je wybierać i właściwie stosować. Pozytywna opinia i jej świetnie rozpoznawalny symbol to potwierdzenie, że dany produkt jest całkowicie bezpieczny dla dziecka – zarówno pod względem konstrukcji, staranności wykonania, jakości, a nawet zastosowanych podczas produkcji surowców. To także gwarancja, że jest to produkt dostosowany do różnych etapów rozwoju dziecka, dzięki czemu każdego dnia wspiera jego indywidualny rozwój.

“W przypadku mebli przeznaczonych do pokoju dziecięcego ogromne znaczenie mają takie parametry, jak długość i szerokość powierzchni do spania, wysokość i szerokość blatu biurka, czy dostępność powierzchni półek, szuflad i ergonomia poszczególnych elementów i modułów w meblach. Bardzo ważną cechą, mającą bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo dzieci, jest stabilność poszczególnych elementów z kolekcji i wykończenie ich rantów czy krawędzi. Jakość wykonania poszczególnych elementów, ich trwałość, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz odpowiedni surowiec, dają gwarancję bezpieczeństwa, natomiast wszystkie rozwiązania ułatwiające użytkowanie mebli, uwzględniające potrzeby rozwijającego się dziecka są wartością dodaną i bardzo oczekiwaną w produktach, które uzyskują pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka.”

EWA ŁUKASIK, GŁÓWNY SPECJALISTA DS OPINIOWANIA PRODUKTÓW UŻYTKOWYCH W INSTYTUCIE MATKI I DZIECKA

Każda opinia jest efektem pracy zespołu złożonego ze specjalistów różnych dziedzin. Opiniowanie produktów to proces składający się z kilku etapów. Obejmuje on analizę dokumentacji, w której eksperci IMID znajdują odpowiedzi na pytania związane z procesem produkcji i kontroli jakości. Następnie gotowe wyroby trafiają do siedziby Instytutu, gdzie przechodzą kolejny etap testów – ocenę sensoryczną oraz organoleptyczną produktów. Ostatni i niezwykle ważny etap, to udostępnienie badanych wyrobów niezależnym użytkownikom – rodzinom z dziećmi, które wydają opinię na temat badanego produktu na podstawie własnych doświadczeń, wynikających z ich codziennego użytkowania.


Dopiero po pozytywnym zakończeniu wszystkich etapów testów, eksperci IMiD swoje wyniki przedstawiają w postaci obszernego raportu. Na jego podstawie wydawana jest finalna decyzja odnośnie możliwości przyznania badanemu produktowi prestiżowego symbolu pozytywnej opinii Instytutu Matki i Dziecka. Wszystkie pozytywnie zaopiniowane produkty można znaleźć na stronie www.ePozytywnaOpinia.pl

KUPUJĄC MEBLE, POMAGASZ!
Podopieczni Fundacji Instytutu Matki i Dziecka to osoby chore i ich rodziny. Organizacja prężnie działa na rzecz ochrony zdrowia, profilaktyki zdrowotnej oraz pomocy psychologicznej udzielanej pacjentom i ich rodzinom. Fundacja prowadzi też działania na rzecz wyposażenia placówek medycznych, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w diagnostyce, a także wspierania i upowszechniania działalności naukowej. Kupując meble ze znakiem pozytywnej opinii, wspieramy jej działalność.
W okresie 4.11.2019 – 4.02.2020 marka Black Red White przekaże 10 zł, od każdej sprzedanej sztuki mebla wyróżnionego pozytywną opinią, na rzecz Fundacji Instytutu Matki i Dziecka.

„Wielopłaszczyznowa współpraca z marką Black Red White jest przykładem, jak biznes może współpracować z sektorem zdrowia. Wsparcie specjalistów Instytutu Matki i Dziecka przy projektowaniu produkcji mebli BRW pozwala dostarczyć rodzinom bezpieczne meble, które stworzą dzieciom bezpieczne środowisko. Kwota 10 zł ze sprzedaży każdej sztuki mebla z Pozytywną Opinią Instytutu Matki i Dziecka przekazywana jest na rzecz Fundacji Instytutu Matki i Dziecka. Pozwala to na dalszą pracę na rzecz zdrowia dzieci i młodzieży oraz wsparcie materialne samego Instytutu. Współpraca z BRW jest modelowym przykładem, jak wspólnie możemy działać na rzecz najmłodszych”.
DOROTA KLESZCZEWSKA, PREZES ZARZĄDU FUNDACJI INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

Black Red White S. A.
ul. Krzeszowska 63
PL 23-400 Biłgoraj