Kolekcja garnków i patelni Florina Bono Technologia Full Induction – przyszłość gotowania!

Nowa kolekcja garnków i patelni Florina Bono to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy gotują na płytach indukcyjnych. Wyróżnikiem tych nowoczesnych naczyń jest dno o indukcji pełnopowierzchniowej, wykonane w technologii Full Induction. Dzięki temu, naczynia Florina Bono nagrzewają się niemal trzy razy szybciej niż te o punktowej indukcji. To gotowanie ekspresowe, bez ograniczeń i w pełni smaku!

Kuchenki indukcyjne nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Ten rodzaj płyt grzejnych wyróżnia wiele atutów – ważnych zwłaszcza dla osób, które dużo i często gotują. Przede wszystkim, płyty indukcyjne są wydajne i energooszczędne – grzeją wyłącznie, gdy mają styczność z odpowiednią powłoką (ferromagnetyczną). Niewątpliwą zaletą jest również bezpieczeństwo – nagrzewane jest bowiem tylko dno garnka czy patelni, a płyta w styczności ze skórą pozostaje zimna. Kuchenki indukcyjne są również wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości – nie mają trudnych do oczyszczenia zakamarków, ich powierzchnia jest bowiem całkowicie gładka.

Do użytkowania kuchni indukcyjnej niezbędne są odpowiednie naczynia. Teraz w dostępnym asortymencie pojawiła się innowacyjna propozycja garnków i patelni Florina Bono. Spośród innych oferowanych na rynku, wyróżnia je dno o indukcji pełnopowierzchniowej – opracowane w technologii Full Induction i umożliwiające bezpośrednią dystrybucję ciepła. Daje ono możliwość używania naczyń o różnych średnicach na dowolnym palniku (od najmniejszego do największego). Naczynia Florina Bono nagrzewają się trzy razy szybciej niż garnki i patelnie o indukcji punktowej. Dzięki temu rozwiązaniu, naczynia w pełni wykorzystują moc kuchenki, przez co minimalizuje się czas gotowania, a co za tym idzie – koszt zużytej energii.

Naczynia Florina Bono posiadają również nieprzywierającą powłokę MARBLE, która zapobiega przywieraniu potraw i umożliwia smażenie w minimalnej ilości tłuszczu. Uchwyty Soft Touch są pokryte powłoką antypoślizgową, która nie nagrzewa się podczas użytkowania. Garnki i patelnie Florina Bono są wykonane z wysokiej jakości aluminium, które świetnie przewodzi ciepło i jest odporne na działanie rdzy. Korpus naczyń jest bardzo solidny – odpowiednia grubość ścianek zapobiega odkształcaniu się naczynia, nawet przy częstym użytkowaniu.

W kolekcji naczyń Florina Bono znajdują się garnki i patelnie w różnych rozmiarach. Można je nabyć w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl oraz w sklepach na terenie kraju.

Ceny:

Garnek z pokrywką Florina Bono (20 cm, poj. 2,5 l) – ok. 93 zł

Garnek z pokrywką Florina Bono (24 cm, poj. 4 l) – ok. 115 zł

Garnek z pokrywką Florina Bono (28 cm, poj. 6,1 l) – ok. 145 zł

Garnek z pokrywką Florina Bono niski (20 cm, poj. 1,6 l) – ok. 115 zł

Patelnia grillowa Florina Bono (28 cm) – 105 zł

Patelnia Florina Bono (20 cm) – 67 zł

Rondel Florina Bono (20 cm, 2,4 l) – 70 zł

Translate »