Klasyka i nowoczesność – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż

Cztery nowe kolekcje płytek ceramicznych Fiori, Porcelano, Anello i Palazzo w formacie 30 x 60 cm to nowoczesna interpretacja klasycznych motywów. Każda z nich wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie, takich jak pastelowe barwy, złote dekoracje czy powrót do małych formatów, a ich różnorodność zapewnia szerokie możliwości aranżacji przestrzeni domowych.

Fiori – klimat rajskiego ogrodu
Kolekcja inspirowana naturą wpisuje się w trend florystyczny. Utrzymana w kojących, pastelowych odcieniach coral, blue oraz bianco, pozwala wprowadzić do wnętrza atmosferę rajskiego ogrodu. Ekspresji kolekcji dodają inserta z motywem kwiatów oraz małoformatowe płytki dekoracyjne, cieszące się w tym sezonie niezwykle dużą popularnością. Bazę kolekcji stanowią kafelki z błyszczącą, strukturalną oraz gładką powierzchnią w trzech pastelowych barwach.
Elementy kolekcji
Płytka ścienna 30 x 60 cm (bianco, blue, coral) – cena: od 59,90 zł/m²
Płytka ścienna Ondulato 9,8 x 29,8 cm (blue, coral) – cena: 83,64 zł/m²
Płytki dekoracyjne 30 x 60 cm (mix kolorów, 3 wzory) – cena: 39,98 zł/szt.
Uniwersalna listwa metalowa 2 x 60 cm – Cena: 34,44 zł/szt.

Porcelano – tradycja w nowoczesnym wydaniu
Inspiracją kolekcji jest tradycja ręcznego dekorowania porcelany. Klasyczne zdobienia zainspirowały projektantów do stworzenia płytek z motywem florystycznym. Porcelano łączy ponadczasową biel z modnymi, intensywnymi kolorami butelkowej zieleni i głębokiego granatu. Dopełnieniem kolekcji są białe płytki strukturalne o subtelnej fakturze morskich fal, a także płytki dekoracyjne w małym formacie, przypominające niewielkie szkliwione cegiełki.
Elementy kolekcji
Płytka ścienna 30 x 60 cm (bianco, blue, green) – cena: od 59,90 zł/m²
Płytka ścienna Ondulato 9,8 x 29,8 cm (blue, green) – cena: 83,64 zł/m²
Płytki dekoracyjne 30 x 60 cm (blue, green) – cena: 67,65 zł/szt.

Anello – złoto z kamieniem
Kolekcja Anello opiera się na modnym i eleganckim połączeniu kamienia ze złotem. Podstawę zestawu stanowią płytki o stonowanej barwie, które współgrają z wyrazistymi insertami. W elementach dekoracyjnych przemycono motywy geometryczne i roślinne w złotym kolorze, przywodzące na myśl secesyjną architekturę. Natomiast płytki gładkie i strukturalne o kamiennej fakturze wykonane w technologii monoporozy nadadzą każdemu wnętrzu elegancji i szczypty luksusu.
Elementy kolekcji
Płytka ścienna 30 x 60 cm (beige) – cena: od 59,90 zł/m²
Płytki dekoracyjne 30 x 60 cm (beige, 2 wzory) – cena: 54,86 zł/szt.

Palazzo – szyk eleganckich wnętrz
Kolekcja Palazzo powstała z myślą o osobach, które zamiast minimalistycznych, oszczędnych kompozycji poszukują charakterystycznych motywów. Eleganckie płytki bazowe o marmurowej fakturze utrzymane są w odcieniach brązu i beżu, co w połączeniu z ornamentowymi insertami wprowadza do łazienki atmosferę tradycyjnego salonu kąpielowego.
Elementy kolekcji
Płytka ścienna 30 x 60 cm (crema, brown) – cena: od 59,90 zł/m²
Inserta dekoracyjne 30 x 60 cm (crema, brown, 4 wzory) – cena: 43,91 zł/szt.
Płytka podłogowa 40 x 40 cm (crema, brown) – cena: 67,65 zł/m²
Listwa ceramiczna 8 x 60 cm (crema, brown – cena: 29,89 zł/szt.

______________________________________________________________________________
Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 31 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Dobry Wzór 2018 dla kolekcji Esagon, iF Design 2017 za kolekcję Elanda/Elando oraz Red Dot Design Award 2016 dla kolekcji Trakt, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP 2018 oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2016. Ceramika Paradyż jest wieloletnim Mecenasem Łódź Design Festival, największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy oraz współinicjatorem akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej. Firma zatrudnia blisko 1500 pracowników, a jej zapleczem jest pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz najnowocześniejszy, w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Posiada trzy marki własne: Paradyż jako marka parasolowa z szeroką paletą kolekcji w różnych stylach i formatach, oraz dwie submarki – Paradyż My Way, dedykowana dla klientów poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań wzorniczych, i Paradyż Classica (dawniej Kwadro Ceramika), skierowana do osób ceniących klasyczną elegancję w przystępnej cenie. Kolekcje produktowe Ceramiki Paradyż są komplementarne, oferując Klientom w wielu formatach płytki ścienne, podłogowe, klinkier, dekoracje szklane oraz elementy ozdobne.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

Translate »