Kamila Szczawińska twarzą kampanii MILOO HOME. Zaprasza design do swojego ogrodu

Ceniona na świecie polska modelka Kamila Szczawińska została twarzą najnowszej kampanii marki MILOO HOME. Zgodnie z dewizą „Every Home Has a Story” otwiera przed nami swój dom i zachęca, by każdy odkrywał magię własnego wnętrza. Inspiruje do tworzenia wyjątkowych, osobistych przestrzeni – na równi praktycznych i pięknych.

Sesje zdjęciowe i filmy reklamowe to dla Kamili Szczawińskiej codzienność. Ta współpraca ma jednak niecodzienny charakter. Dlaczego? Tym razem modelka wyjątkowo zaprasza do swej przestrzeni prywatnej. Pokazuje, jak sama sięga po wartości szczególnie ważne dla MILOO HOME – elegancję, która harmonizuje z przytulnością oraz komfort, jaki wypływa z funkcjonalności.

Naturalne piękno

Nowa kampania zachęca do odkrywaniu magii własnych mieszkań i wypełniania ich własną, unikatową historią. Tak jak robi to sama Kamila.

„Świt to dla mnie czas odkrywania, gdy w promieniach wschodzącego Słońca odnajduję siłę i nadzieję. Meble towarzyszą mi niczym bliscy przyjaciele, dodając blasku mojej codzienności” – mówi w filmie bohaterka filmu. „Moja przestrzeń to miejsce, gdzie mogę wyciszyć umysł i napełnić serce spokojem. Odkrywam magię prawdziwego odpoczynku. Inspirując się harmonią dookoła, coraz częściej wybieram chwile na zewnątrz. Zanurzam się w naturalnym pięknie, regeneruję ciało i duszę”.

Design osobisty

Meble, lampy i dodatki z bogatej oferty MILOO HOME pomagają w komponowaniu tak indywidualnych, bardzo prywatnych przestrzeni – w domu i w ogrodzie. W artystycznej sesji zdjęciowej, którą wykonał Daniel Korzewa, widzimy Kamilę Szczawińską m.in. nad basenem, na okrągłym łóżku dziennym Maje Sand. Na deskowanym tarasie zobaczyć można sofę, szezlong, fotel i stolik z tej samej kolekcji – wyplatane z technorattanu wiernie naśladującego naturalny, ale odpornego na deszcz.

W głębi ogrodu, pod ścianą lasu, stanęły na trawie fotele, pufy i stoliki z kolekcji Tongo. Nowoczesne formy łączą się tu z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak wbudowane w stoliki oświetlenie solarne – zarazem nastrojowe i praktyczne, zwłaszcza w pewnej odległości od domu.

Ukwiecona łąka podkreśla urok mebli wypoczynkowych Peneco, które wyróżniają się zastosowaniem naturalnego, litego drewna oraz sznurkowej plecionki. Na zdjęciach możemy też zobaczyć, jak Kamila Szczawińska relaksuje się w bujanym fotelu wiszącym Cocoon, który – co zrozumiałe – w ciepłej porze roku należy do absolutnych bestsellerów MILOO HOME.

*********

MILOO HOME to ekskluzywna marka oferująca designerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony MILOO HOME zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.