Kabiny indywidualnie dopasowane do Twojej łazienki

Wybór kabiny prysznicowej to wyzwanie szczególnie w przypadku niewielkich łazienek, w których do zagospodarowania jest ograniczona przestrzeń. Z pomocą nadchodzą rozwiązania marki Sanplast, które pozwalają na wykorzystanie każdego centymetra i optymalne dopasowanie kabiny do pomieszczenia.


Kompletne, komfortowe i w pełni dopasowane – takie są kabiny prysznicowe Sanplast będące doskonałym miejscem do kąpieli. Kabiny zostały zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb klientów i zgodne z najnowszymi trendami urządzania łazienek, dzięki czemu doskonale dopełniają wystrój nowoczesnych wnętrz.

Standardy nawet najbardziej wymagających klientów spełni linia serii Classic II, w której producent postawił na pełną funkcjonalność, łatwość montażu, dostępność elementów wyposażenia, a także ogólną kompleksowość. Classic II to kabiny czterościenne gwarantujące nową jakość kąpieli. Dzięki czterościennej kabinie, natrysk można zamontować szybko i bezproblemowo. Wykonany jest w całości z bezpiecznego szkła hartowanego – jego przód stanowi szkło transparentne, natomiast tył jest wykonany ze szkła w kolorze srebrnym lub białym do wyboru klienta. Dzięki połączeniu bieli i przejrzystości kabina wydaje się optycznie większa i bardziej przestronna, wpasuje się też stylistycznie w prawie każdą łazienkę. Kompleksowość kabiny, czyli uzupełnienie jej w zestaw prysznicowy złożony z deszczownicy, słuchawki prysznicowej, baterii termostatycznej i półki to oszczędność czasu przy montażu i wygoda użytkowania. Podobnie z brodzikiem – jest dedykowany linii Classic II, z dopasowaną obudową, syfonem i stelażem, który zapewnia idealne dopasowanie całej konstrukcji.

Nie bez znaczenia jest fakt, że powierzchnie szklane kabin Sanplast wyposażone są w technologię Glass Protect opracowaną przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy. Dzięki modyfikacji chemicznych i fizycznych właściwości szkła, woda spływa po nim w szybkim tempie, uniemożliwiając tworzenie się osadu na przeszkleniach kabiny. System Glass Protect ułatwia utrzymanie kabiny w czystości, a także jest przyjazny środowisku dzięki eliminacji konieczności stosowania inwazyjnych detergentów.

Firma Sanplast umożliwia także idealne dopasowanie kabin do przestrzeni i możliwości aranżacyjnych pomieszczenia dzięki kabinom wykonywanym na indywidualne zamówienie. Zamówienie kabiny to sposób na niestandardowe wykorzystanie niewielkiej przestrzeni w pomieszczeniach i dopasowanie strefy prysznicowej. Produkty na wymiar można zamawiać w seriach: TX, Free Zone, Free Line II, Prestige III, Space Wall oraz Altus.