JYSK rozpoczął sezon świąteczny

Święta Bożego Narodzenia są prawdziwym synonimem “hygge”, także opierają się na przytulności. JYSK ożywia święta nową kolekcją produktów bożonarodzeniowych Nordic Mood, aby jak najwcześniej powitać tegoroczny sezon świąteczny.

Ponadczasowe elementy takie jak serca, jodły i gwiazdy. Niezastąpione elfy w swoich pięknych, czerwonych kapeluszach. Wyrafinowane odcienie klasycznej zieleni i czerwieni uzupełniają ciepłą biel i drewno, tworząc kombinację kolorów, która tworzy tradycyjne święta Bożego Narodzenia i pomaga celebrować radosną nostalgię.

Oprócz klasycznych elementów i kolorów, w kolekcji postawiono na naturalne materiały, takie jak miękka wełna, bawełna, papier, kamień i ceramika.

Tekstylia świąteczne

Na miękkich wyrobach tekstylnych powtarzają się odcienie zieleni i czerwieni, jak na przykład na poduszkach dekoracyjnych PETALIT i LUCIA. Ta pierwsza ma małe, białe choinki zadrukowane z jednej strony i jest elegancko ozdobiona prostą, białą obwódką. LUCIA jest bardziej radosna dzięki przekazowi „Wesołych Świąt” i jaśniejszym kolorom.

 

 

Narzuta RHIMFAXE utrzymana jest w ciemnej zieleni, która wytwarza atmosferę spokoju i przytulności, a poziome paski nadają prosty i elegancki wyraz. Narzuta jest dopasowana do poduszek i można ją z łatwością z nimi łączyć w różnych aranżacjach.

 

 

Świąteczne dekoracje

Świąteczny kubek GULLTOP, dostępny w dwóch kolorach: czerwonym i zielonym z pewnością doda świątecznego nastroju. Wyglądem przypomina stare emaliowane filiżanki, ale w rzeczywistości jest wykonany z ceramiki. Mała, czarna obwódka u góry nadaje kubkowi charakteru retro, a białe gwiazdki i jodły dodają świątecznego klimatu.

Okrągła, ozdobna taca STROMALIT, wykonana z drzewa mango z certyfikatem FSC (FSC™ N001715), jest lekko podwyższona poprzez małe nóżki. Ma średnicę 40 centymetrów i można na niej ustawić dowolna aranżację z kilku wybranych dekoracji świątecznych.

Ozdobna świąteczna zawieszka w kształcie serca PYSSEL w kolorze czerwonym lub zielonym to wariacja na temat tradycyjnego skandynawskiego plecionego świątecznego serca. Można je zawiesić na gałęzi lub gwoździu, można je też postawić bezpośrednio na stole, na parapecie lub jeszcze w innym miejscu. Dzięki uroczemu, zaokrąglonemu kształtowi, PYSSEL jest przyciągającą wzrok dekoracją świąteczną, która z pewnością sprawi, że dom będzie nieco weselszy.

 

 

Dekoracyjny świecznik RUTILKVARTS ma kształt gwiazdy i jest wykonany z marmuru. Drobne detale w kolorze mosiądzu nadają świecznikowi nowoczesny wyraz i idealnie pasuje do świątecznych świec, takich jak NELLIK, czyli świecy LED subtelnie ozdobionej złotymi gwiazdami. Całość tworzy bardziej przytulną atmosferę, pozwalając rozjaśnić różne zakątki domu.

 

 

Świąteczne dekoracje uzupełniają klasyczne skandynawskie skrzaty i elfy, które chowają się za wełnianym swetrem i pod klasyczną, czerwoną czapką. Miękki, przyjazny przyjaciel – świąteczny skrzat MUGGLESTEN jest już świątecznym ulubieńcem.