Jungle Collection – nowa propozycja od Miloo Home

Jungle to kolekcja, która, z jednej strony bawi, ale przede wszystkim inspiruje do działania, dodaje energii i sprzyja odpoczynkowi.  Jak zawsze,  w przypadku Miloo Home, kolekcja oferuje pełen zestaw mebli, akcesoriów i artykułów dekoracyjnych do urządzenia niepowtarzalnego, klimatycznego wnętrza. 


Zieleń już od kilku sezonów jest kolorem chętnie wybieranym przez projektantów. Kolekcja Urban Jungle opiera się na soczystej i niezwykle energetycznej,  zieleni tropików. Tropikalny las, wraz z kolorystyką swoich mieszkańców,  przywędrował do naszych wnętrz i ożywia je intensywnymi barwami. Wygodne sofy, fotele i pufy w soczystych odcieniach zieleni, żółci, pomarańczu,  a nawet czerwieni  przypominają ubarwienie egzotycznych kolibrów, papug, storczyków. Promienie słońca docierają do wnętrza,  dzięki pozłacanym stolikom i złotym akcentom barwiącym tekstylia.

Taka zdecydowana kolorystyka skłoniła projektantów do zaproponowania spokojniejszych form. Meble mają geometryczne, przyjazne kształty sprzyjające komfortowemu wypoczynkowi.

Kolekcja oferuje niezwykle bogaty wybór akcesoriów. Lampy, lustra, poduchy, pledy pięknie dopełnią wygląd wnętrza. Tekstylia, wazony, misy zdobią motywy tropikalne, takie jak liście, kwiaty.

W kolekcji znajduje się także wiele drobnych artykułów dekoracyjnych  utrzymanych w stylu etnicznym. Figurki kolorowych papug, ceramiczne misy na  owoce, świeczniki doskonale podkreślą charakter egzotycznego wnętrza.

Kolekcja Jungle dostępna jest w salonach Miloo Home na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym www.miloohome.pl

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie