Jakie kolory mebli są modne?

Jesteście ciekawi jakie będą trendy wnętrzarskie w najbliższych miesiącach? Co będzie na topie? Mamy kilka pewniaków, dotyczących najmodniejszych wybarwień i chętnie o tym opowiemy!

Jakie kolory mebli są modne?

Jesteście ciekawi jakie będą trendy wnętrzarskie w najbliższych miesiącach? Co będzie na topie? Mamy kilka pewniaków, dotyczących najmodniejszych wybarwień i chętnie o tym opowiemy!

Wracamy do drewna

Naturalne wybarwienia imitujące kolory drewna to trend, który już do nas zawitał, a w drugiej połowie 2020 roku rozgości się na dobre. Modne będą wszelkie odcienie drewnopodobnych dekorów – zarówno te ciepłe, jak i chłodniejsze, a nawet surowe. Wzrost popularności zanotuje też wyraźny rysunek drewna, najlepiej z mocno widocznym usłojeniem.

Dekory o barwie drewna często będą występować w połączeniu z innymi kolorystycznymi detalami – głównie z czernią, szarością i grafitem. Bardzo popularne stanie się też złoto, szczególnie w przygaszonym odcieniu.

Szarości wciąż na topie

Szary i grafit to kolory uniwersalne, które nadal będą popularne. Meble w szarych barwach sprawiają, że wnętrze jest nowoczesne i eleganckie. Duże znaczenie ma też łatwość aranżacji – szarość świetnie komponuje się niemal ze wszystkimi odcieniami i fakturami, a to bardzo ważne, bo kolor ten najlepiej wygląda przełamany innymi detalami, np. w tymi imitującymi drewno.

Ciemno, ciemno, coraz ciemniej

Dekory w kolorze ciemnego drewna oraz głęboka czerń – matowa i połyskująca – takie meble coraz częściej pojawiają się na rynku i zyskują bardzo dużą popularność. Dlaczego? Dla wielu z nas ciemne odcienie to synonim elegancji, którą chcemy przenieść do naszych pomieszczeń. Ciemne meble świetnie wyglądają solo – w całości wykonane z jednego dekoru lub w połączeniu z innymi detalami. W tym przypadku nie ma mowy o kontrastach. Całość powinna tworzyć harmonijną, spójną kompozycję.

Czysta biel w odwrocie

To możemy powiedzieć z całą pewnością – skończyła się dominacja bieli. Nie oznacza to jednak, że biel całkowicie zniknie z naszych pomieszczeń. Białe wnętrza zawsze będą miały swoich wielbicieli, dla których aktualna moda będzie miała drugorzędne znaczenie. Czy to źle? Bynajmniej! Najważniejsze jest to, aby w swoim domu czuć się po prostu dobrze!

Firma

Dignet Lenart sp.j. – właściciel marki Lenart – to uznany producent nowoczesnych i wielofunkcyjnych mebli skrzyniowych przeznaczonych, m.in. do pokoi dziecięcych i młodzieżowych, pokoi dziennych, jadalni i sypialni i przedpokojów.

Założona w 1992 roku rodzinna spółka (Dignet Lenart sp. j.) opiera swoją strategię na wykorzystaniu najnowszych technologii i stosowaniu nowoczesnych metod zarządzania, gwarantując profesjonalną i kompleksową obsługę klientów, elastyczność cenową oraz terminowe dostawy.

Inwestycje w rozwój parku maszynowego, zastosowanie nowoczesnych systemów logistycznych oraz stałe podnoszenie kwalifikacji kadry, pozwalają firmie skutecznie konkurować na europejskim rynku meblowym.

Na rozpoznawalność produktów marki Lenart wpływ ma przede wszystkim jakość oraz wysoki poziom wzorniczy mebli, co potwierdzają opinie klientów, a także liczne branżowe nagrody.

Marka

Produkty marki Lenart odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników – są doskonale przemyślane pod względem ergonomii i funkcjonalności, a przy tym nowoczesne i atrakcyjne wzorniczo. Misją marki Lenart jest projektowanie mebli uniwersalnych i łatwych do zaaranżowania, które pozwalają zachować kompromis – umożliwią pogodzenie potrzeb wszystkich domowników z ograniczeniami niewielkich pomieszczeń. To meble wielozadaniowe, stworzone w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać swoje możliwości.

Projektanci wewnętrzego biura LenART DESIGN aktywnie podążają za trendami, dlatego wszystkie meble wyróżniają się nowoczesnym i modnym designem. Są przy tym uniwersalne – szeroka oferta wzorów, kolorów i faktur sprawia, że harmonijnie komponują się z innymi meblami w mieszkaniu oraz różną stylistyką wnętrza.

Zaletą większości kolekcji jest modułowość – poszczególne meble można ze sobą dowolnie zestawiać tworząc unikalne zestawy, idealnie dopasowane do wnętrza oraz potrzeb mieszkańców. Meble zachęcają do kreatywnosci, pozwalają użytkownikom poczuć się projektantami i samodzielnie stworzyć wymarzoną przestrzeń. Marka Lenart udowadnia, że niewielkie pomieszczenia nie są przeszkodą do tego, aby mieszkać wygodnie, modnie i ze smakiem.

Language versions »