INVERTO – innowacyjny koncept w portfolio marki Cersanit

Marka Cersanit stale poszerza swoją ofertę, szukając rozwiązań innowacyjnych i funkcjonalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, nowe produkty są odzwierciedleniem połączenia idealnego – najnowocześniejszej technologii oraz stylowego designu. Wyjątkowa ceramika z kolekcji INVERTO tworzy unikalne i minimalistyczne wnętrza, wpisujące się w najbardziej wysublimowane gusta.

Ponadczasowe rozwiązania

Błyszczące, eleganckie lub awangardowe wnętrze? Taka właśnie może być łazienka dzięki nowej ceramice marki Cersanit. Kolekcja INVERTO to przede wszystkim stylowe materiały, proste formy oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne. Biała ceramika łazienkowa z połyskiem jest jednym z najpopularniejszych wyborów przy urządzaniu łazienki ze względu na swoją niezwykłą praktyczność i wygodę, która zawsze wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Kolekcja INVERTO to proste rozwiązania, które pomogą zaprojektować elegancką i nowoczesną łazienkę, na miarę XXI wieku.

Prosty kształt i blask szkliwa czyli umywalki INVERTO

Łazienka to miejsce, z którego wszyscy domownicy korzystają wiele razy w ciągu dnia. Z tego względu, przy jej urządzaniu, powinniśmy szukać produktów wysokiej jakości, trwałych i odpornych na nieprzewidziane zdarzenia. Z tą myślą zostały zaprojektowane umywalki INVERTO, wykonane z lekkiej, a jednocześnie wytrzymałej masy ceramicznej ROCKLITE, dla której nie straszne są żadne uderzenia, czy obciążenia. Bardzo cienkie ścianki (5-6 mm) nadają ceramice wyjątkowo delikatny i nowoczesny wygląd. Kolekcja składa się z  umywalek nablatowych prostokątnych lub owalnych oraz meblowo-nablatowych, które można zestawić z szafkami podumywalkowymi lub z blatami.

StreamOn – innowacyjny system spłukiwania wody

Produkty marki Cersanit cechują się dużym zaawansowaniem technologicznym. Najnowszym rozwiązaniem jest funkcja StreamOn, zastosowana w produktach takich jak miski zawieszane, bidety oraz sety stelażowe, wszystkie z ukrytym montażem. System spłukiwania StreamOn odwraca strumień wody i zamienia go w wir, który kilkukrotnie obmywa wewnętrzną powierzchnię toalety. W ten sposób zanieczyszczenia są usuwane cicho i dokładnie, bez rozlewania wody. Otwór spłukujący został umiejscowiony tak, aby najmocniejszy strumień wody obmywał miskę tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.  Miski INVERTO posiadają bezkołnierzową konstrukcję, która zmniejsza gromadzenie się zarazków oraz ułatwia jej czyszczenie. StreamOn to również oszczędność, ponieważ  jedno wirowe spłukiwanie wody zużywa jedynie 2/4 litra wody. Jest to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne!

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu
i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.

www.cersanit.com.pl    

Language versions »