Inteligentne pomysły do łazienki dla gości

Mała łazienka, duży efekt

Często z ledwie wystarczającą ilością miejsca i, jeśli masz szczęście, małym okienkiem – wnętrze wielu łazienek dla gości jest mało zachęcające. Podczas renowacji takich pomieszczeń inteligentne pomysły na oświetlenie i odcienie kolorystyczne mogą pomóc stworzyć zachęcającą, jasną i większą przestrzeń.

Odpowiednia koncepcja światła i koloru jest niezbędna, szczególnie w małych przestrzeniach. Równomiernie rozmieszczone bezpośrednie i pośrednie źródła światła tworzą przyjemną atmosferę nawet w pomieszczeniach bez naturalnego światła.
Jasne odcienie sprawiają, że ściany i sufity wydają się znacznie wyższe, a także podkreślają i odbijają inne kolory.


Jednak warto unikać mebli, które kontrastują ze sobą zbyt mocno. Lekka stylistyka serii mebli łazienkowych Viu / XViu sprawia, że ​​idealnie pasują z metalowymi profilami w kolorze szampańskiego matu i wysokiej jakości wykończeniami z prawdziwego drewna, lakieru i dekorów. Ta szeroka gama produktów harmonijnie komponuje się z każdym wnętrzem.
Podobnie seria łazienkowa Luv Cecilie Manz z delikatną, nordycką kolorystyką jest idealna do subtelnego wystroju łazienki dla gości. Nowy kolor mebli Migdałowy satynowy mat ma ciepły, ale powściągliwy charakter, otwierając nowe możliwości projektowania. W połączeniu z delikatnymi odcieniami ziemi tworzą spokojne wnętrze, które emanuje czystą elegancją.


Wysokiej jakości meble łazienkowe z lakierowanymi na wysoki połysk powierzchniami, które odbijają światło, to kolejna inteligentna opcja dla stworzenia wrażenia większej łazienki. Duravit oferuje wybór ośmiu różnych kolorów o wysokim połysku, od szarego dolomitu do bieli w różnych seriach mebli łazienkowych.
Lustrzane powierzchnie dają wrażenie dodatkowej przestrzeni. Asortyment Duravit obejmuje liczne lustra i modele szafek z lustrem, które dodatkowo stanowią źródło światła. W zależności od modelu, zintegrowane oświetlenie obejmuje listwy świetlne po lewej i prawej stronie lub na górnej krawędzi lustra, dodatkowe oświetlenie strefy mycia oraz przyjemne, pośrednie światło ze wszystkich czterech stron. Jako praktyczny dodatek, szafka z lustrem oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania.

Akcesoria, takie jak uchwyt na papier lub wieszak na ręcznik, dopełniają całość wyposażenia. Nadają łazience dla gości indywidualnego charakteru i zapewniają harmonijny wygląd. Akcesoria Starck T robią wrażenie dzięki wysokiej jakości materiałom, proporcjonalnej konstrukcji i mają ukryty system mocowania zapewniający jednolity wygląd. Dzięki temu goście czują się mile widziani w każdym momencie!