Innowacyjny pokrowiec z metaliczną warstwą na deskę Total Reflect

Nowość! Innowacyjny pokrowiec z metaliczną warstwą na deskę Total Reflect od Viledy – większa efektywność prasowania, w krótszym czasie

Codzienne prasowanie jest zbyt czasochłonne, a tkaniny wciąż nie są idealnie gładkie? Dla wszystkich, którym zależy na dokładnym i sprawnym prasowaniu, Vileda ma świetne rozwiązanie – nowy innowacyjny pokrowiec Total Reflect. Został wyposażony w metaliczną warstwę, która całkowicie odbija parę. Ta innowacyjna technologia umożliwia szybkie i precyzyjne usunięcie nawet najtrudniejszych zagnieceń – i to już przy jednostronnym prasowaniu.

100% odbitej pary dla lepszego prasowania – nawet na jednej stronie
Total Reflect marki Vileda, to pokrowiec gwarantujący szybkość i satysfakcjonujące efekty w przywracaniu materiałom ich gładkości. Dzięki w 100% metalicznej warstwie całkowicie odbija parę, co nie tylko znacznie zwiększa efektywność, ale również zdecydowanie skraca czas prasowania. Wystarczy jednostronnie wyprasować pranie, aby sprawnie i z dużą dokładnością pozbyć się zagnieceń.

Warstwa metaliczna gwarancją efektywności
Innowacyjna technologia Total Reflect zapobiega skraplaniu się pary pod deską nawet przy prasowaniu dużej ilości prania z użyciem stacji parowej czy żelazka na najwyższej temperaturze. A wszystko za sprawą w 100% metalicznej warstwy, z której wykonany jest pokrowiec. Ponadto dzięki tym udogodnieniom prasowanie jest łatwe i komfortowe.

Uniwersalny i dopasowany
Pokrowiec Total Reflect jest uniwersalny – sprawdzi się na wszystkich deskach z oferty marki, których rozmiar nie przekracza wymiarów 130×44 cm. Produkt będzie świetnym wyborem nie tylko w przypadku zakupu nowej deski. Dzięki kompatybilności i możliwości dopasowania do innych desek, będzie doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy chcą dodać nowe funkcjonalności swojemu sprzętowi.

Cena: 54,95 zł
Wymiary: rozm. M/L, szerokość 38-45 cm, długość 120-130 cm
Producent: Vileda
Więcej informacji na www.sklep.vileda.pl/produkt/pokrowiec-na-deske-total-reflect.php