HÅG Tion – krzesło do pracy z dowolnego miejsca

W odpowiedzi na konieczność dostosowywania się do zmian, zarówno w ochronie środowiska, jak i tych dokonujących się w ostatnim czasie w stylach pracy, firma Flokk wprowadziła do swej oferty ponadczasowe krzesło, składające się w 75 procent z materiałów pochodzących z recyklingu. Śmiało można powiedzieć, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło do pracy w ofercie firmy.

HÅG Tion to krzesło, które swym unikatowym designem pasuje do każdego miejsca pracy. Wyróżnia się eleganckim kształtem oraz funkcją HÅG inBalance®. Opatentowany mechanizm HÅG inBalance® jest unikalną, intuicyjną funkcją, która zapewnia ciągły ruch podczas siedzenia. Ergonomiczna funkcja zapewnia komfort, a jednocześnie zachęca do ruchu i zmiany postawy. Pomaga pozostać aktywnym i mobilnym bez uszczerbku dla wydajności podczas pracy. 

Krzesło przyjazne dla środowiska

Dzięki HÅG Tion udało się przesunąć granice w dziedzinie mebli przyjaznych dla środowiska. Krzesło jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu oraz zaprojektowane do łatwego montażu i demontażu dzięki niewielkiej ilości komponentów. Wszystko to razem sprawia, że HÅG Tion tworzy najmniejszy ślad węglowy spośród wszystkich krzeseł Flokka. 10-letnia gwarancja jest dowodem trwałości produktu i zaangażowania wysiłków firmy w produkcję wysokiej jakości mebli, które są zaprojektowane i wykonane z myślą o przyszłości.  

Wspólna wizja aż czterech pracowni projektowych

Krzesło HÅG Tion to efekt wspólnego wysiłku wewnętrznego zespołu projektowego Flokk oraz trzech bardzo szanowanych studiów projektowych: Anderssen & Voll z Oslo; szwajcarskich projektantów BIG- GAME; oraz Hunting & Narud – Norwegów mających swoją siedzibę w Londynie. Każde studio wniosło do projektu własne, charakterystyczne podejście, perspektywę i umiejętności. BIG-GAME za sprawą swej środkowoeuropejskiej wrażliwość, odegrało kluczową rolę we wprowadzeniu ruchu i elastyczności do projektu. Znany skandynawski duet Andersen & Voll zapewnił rozległą wiedzę praktyczną w zakresie projektowania mebli oraz głębokie zrozumienie formy i wyrafinowania. Norwescy emigranci Hunting & Narud słynący z mocnych narracji, zadbali o kunsztowną estetykę oraz spójność kolorów i materiałów. Wysiłki pracy wszystkich trzech studiów, widoczne w produkcie końcowym, perfekcyjnie połączyły się z własną kreatywną wizją firmy Flokk.

Dopasuj je do siebie

HÅG Tion oferuje Ci swobodę kompozycji. Śmiało możesz dobierać materiały, z których jest wykonane. Drewno, metal lub plastik oraz tapicerki w szerokiej gamie kolorów i wykończeń dopasują się do każdego wnętrza czy to biurowego, domowego, czy do przestrzeni, w której lubisz pracować. W ofercie znajduje się siedem kolorów plastiku z recyklingu, wraz z pięcioma kolorami wykończeń aluminiowych i szeroką gamą opcji tapicerki. Daje to użytkownikowi niemal nieograniczone możliwości spersonalizowania swojego fotela w stylu maksymalisty, minimalisty czy wielbiciela klasyki. 

Styl Minimalisty: czysty i przejrzysty 

Styl Maksymalisty – więcej znaczy więcej 

         

Styl Klasyczny – ponadczasowy design

Poznaj wyjątkowy HÅG Tion

HÅG Tion zostanie zaprezentowany na wystawie pop-up Flokk podczas Stockholm Design Week w dniach 7–13 lutego 2022 r. Odwiedź HÅG | Tion – nowoczesny fotel do pracy z dowolnego miejsca (flokk.com), aby poznać pełną gamę dostępnych kolorów i wykończeń. Stwórz odważnie swój własny fotel.

O Flokk

Flokk to wiodący europejski producent wysokiej jakości mebli biurowych, rozwijający rosnącą rodzinę marek o globalnym zasięgu. Flokk jest właścicielem marek produktowych HÅG, Offecct, Giroflex, RH, Profim, 9to5 Seating, BMA, RBM i Malmstolen. Kilka dekad koncentracji na środowisku pozwoliły firmie Flokk stać się liderem w rozwoju i produkcji zrównoważonych mebli.

Główna siedziba firmy Flokk znajduje się w Oslo w Norwegii, a główne zakłady produkcyjne znajdują się w Røros (Norwegia), Nässjö (Szwecja), Turku (Polska) i Hawthorne (USA). Ponadto Flokk posiada biura sprzedaży w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Singapurze, USA, Kanadzie, Chinach i Australii. Produkty Flokk są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie.

Translate »