GRA KOLORÓW NATURY NA NADCHODZĄCĄ JESIEŃ Z CERAMIKĄ TUBĄDZIN

W najnowszych kolekcjach Ceramiki Tubądzin można poczuć zbliżającą się zmianę aury – paletę kolorów inspirowanych naturą, kamieniem, ale i nieco miedzi, złota, patyny. A całość w otoczeniu modnych, geometrycznych dekorów. Kolekcja BRAINSTORM to pierwsza z nowych propozycji w formacie 33×90 cm.

Grupa Tubądzin, mimo trudnych warunków biznesowych w branży, prowadzi wielkie inwestycje i nie przestaje wprowadzać na rynek nowych kolekcji. Wraz z końcem lata, firma przestawia trzy nowe propozycje, inspirowane bogactwem natury. Kolekcja BRAINSTORM to nie tylko odbicie rysunku naturalnego kamienia w płytce, ale też nawiązanie do gry świateł i cieni, które obserwujemy w przyrodzie – szczególnie jesienią.

Kolekcja Brainstorm Ceramiki Tubądzin

Elegancki, ciemny kamień odwzorowany jest w trzech płytkach ściennych – od szarości, przez grafit, do czerni, wszystkie wymiarach 32,8 x 89,8 cm. W każdej z nich rysunek kamienia przełamany został delikatnymi żyłkami w kolorze miedzi. Mocnej grafice kamienia w płytkach Brainstorm graphite i Brainstorm black, miedziany akcent dodaje ekspresji i charakteru łazience, jednocześnie jest na tyle dyskretny, by pozwolić w pełni wybrzmieć dekorom ściennym. Ceny płytek Brainsorm grey, graphite i black zaczynają się od 134,99 zł za m2. Każda z nich, dzięki swojej uniwersalnej strukturze i designie świetnie będzie się prezentować zarówno w łazience, jak i w nowoczesnym salonie.

Płytka ścienna Brainstorm black z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin.

Płytki dekoracyjne w kolekcji Brainstorm pozwalają nadać łazience wyraźnego charakteru – w zależności od tego, który wariant geometryczny wyda się bardziej odpowiedni do projektowanej przestrzeni. Pierwszy z dekorów, Brainstorm grey (32,8 x 89,8 cm, cena 99,88 zł za sztukę), to mozaika trapezów, które łączą w sobie wszystkie propozycje kolorów płytek ściennych, wplatając w nie jasne elementy w kolorze miedzi, o wyżłobionej rowkami strukturze. Łatwo można znaleźć w nich inspiracje gry cienia i światła, zwłaszcza, że metaliczny połysk płytki spowoduje zabawę światłem także w łazience.

Dekor ścienny Brainstorm grey z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin.

Z kolei mozaika Brainstorm Graphite (32,1 x 19,6 cm, 49,94 zł za sztukę) ożywi każdą przestrzeń dzięki efektowi trójwymiarowości i świetlistym refleksom w kolorze miedzi, które układają się na płytce niczym sznur ptaków w locie. Mozaiki można dodatkowo wzbogacić obecnością listwy Steel Copper (89,8 x 2,3 cm, 79,95 zł za sztukę), również w kolorze pięknej jesiennej miedzi. Sama listwa zresztą jest na tyle dekoracyjna, że rozświetla łazienkę niezależnie od tego, czy towarzyszą jej dekory, czy też nie.

W kolekcji znaleźć można także płytki gresowe Brainstorm grey i Brainstorm black, o wymiarach 59,8 x 59,8 cm, które nadadzą przestrzeni bardziej wyrazisty lub też łagodniejszy charakter, w zależności od tego czy zdecydujemy się na ciemniejszy, czy też jaśniejszy gres. Cena każdej z płytek to 134,93 zł za m2.


Mozaika dekoracyjna Brainstorm Graphite

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.