Garderoba z dodatkową funkcją

Szukając udogodnień w garderobie wspierających sprawne przygotowanie się do wyjścia z domu marka ZAJC proponuje do niej wielofunkcyjną wyspę. Z meblem zintegrowana jest… toaletka z zamykanym lustrem i miejscem na kosmetyki.

Garderoba-pokój 

Osobny pokój przeznaczony na garderobę jest marzeniem wielu z nas. Jeżeli możemy pozwolić sobie na ten luksus, to należy starannie podejść do zaprojektowania aranżacji. Przewidzieć w niej wszelkie udogodnienia, które pomogą nam sprawnie przygotować się do wyjścia z domu. Najlepiej, gdy pomieszczenie z garderobą ma duże okno. W naturalnym świetle łatwiej dobrać do siebie kolory ubrań i dodatków. Poranne światło będzie również zastrzykiem energii przed rozpoczęciem pełnego aktywności dnia. 

Wszystko na swoim miejscu

Świetnym pomysłem jest zamontowanie szaf wzdłuż ścian oraz ulokowanie komody-wyspy w centrum pomieszczenia. To rozwiązanie bardzo funkcjonalne i estetyczne. Część wysokiej zabudowy możemy wyposażyć w pełne drzwi i przeznaczyć na płaszcze, kurtki oraz elementy garderoby, po które sięgamy rzadziej. Natomiast na lżejsze ubrania oraz te, z których jesteśmy szczególnie dumni czy kolekcje designerskich butów możemy ulokować w przeszklonych szafach-witrynach. Będą tam pięknie wyeksponowane w czym pomoże liniowe oświetlenie ledowe. Zupełnie jak w luksusowych butikach. 

Komoda z toaletką

Marka ZAJC wprowadza do garderoby dodatkową funkcję. Nowa wyspa-komoda wyposażona została w zintegrowaną toaletkę. Wystarczy jeden ruch, żeby unieść część blatu, a zyskujemy miejsce do zrobienia makijażu. Z podświetlanym lustrem i miejscem na kosmetyki. Przysiądziemy tu wygodnie na krześle lub pufie, wsuwanymi pod blat. Dzięki temu rozwiązaniu garderoba staje się miejscem, w którym można w pełni przygotować się do wyjścia z domu. Docenią to zwłaszcza panie, które makijaż wykonują stojąc przed lustrem w łazience. 

Nowa garderoba ZAJC składa się z trzech elementów, tworzących harmonijną, elegancką kompozycję. Spaja ją ten sam rodzaj forniru, a także detale wykonane ze skóry oraz metalu w kolorze złota. Model obejrzeć można w poznańskim showroomie marki. www.zajc.pl