Galerie Venis partnerem Develii przy wykończeniu mieszkań

Galerie Venis i Develia rozpoczęły współpracę, dzięki której klienci dewelopera zyskają możliwość kupna mieszkań wykończonych „pod klucz”. Studio projektowe opracowało wachlarz pakietów dostosowanych do potrzeb różnych grup nabywców. Kupujący mieszkania od Develii, skrócą do minimum czas od odbioru lokalu do momentu wprowadzenia się, zyskają też gwarancję jakości materiałów, ceny i fachowego wykonania prac. 

W ramach współpracy z Develią, Galerie Venis przygotowały trzy dedykowane pakiety wykończeniowe: Basic, Comfort i Ultimate, zróżnicowane pod kątem wykorzystanych materiałów oraz dopasowane do potrzeb klientów. Kupno już wykończonego mieszkania to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pewność, że każdy etap procesu wykończenia mieszkania, przebiegnie pod czujnym okiem ekspertów, a efekt końcowy będzie lepszy od oczekiwanego. Co istotne, po podpisaniu umowy z klientem Galerie Venis gwarantują niezmienność ceny wybranych pakietów i materiałów. 

– Już niedługo większość mieszkań będzie sprzedawanych wraz z pakietami wykończenia. To oszczędność czasu i pieniędzy. Nasi klienci doceniają Galerie Venis za jakość i gwarancję wykonania prac. Cieszymy się, że rośnie grupa deweloperów, którzy tak jak my, komfort i zadowolenie klientów, stawiają na pierwszym miejscu. Develia to nasz kolejny, ogólnopolski partner, wspólnie zadbamy o wygodę i spokój klientów na drodze do wymarzonego mieszkania. Także tych, którzy myślą o zakupie lokalu pod wynajem – mówi Anna Czub, dyrektor generalna Galerii Venis. 

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Galerie Venis ze względu na jej bogate doświadczenie – członkowie zespołu projektowego są ekspertami w swoich dziedzinach, z szerokim portfolio realizacji dla innych klientów i dostępem do imponującej oferty materiałów. Nie bez znaczenia jest dla nas również fakt, że Galerie Venis oferują pomoc nabywcom na wszystkich etapach długiego procesu wykańczania mieszkania: od wstępnych prac projektowych, przez nadzór nad realizacją, aż po odbiór lokalu – mówi Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży w Develia S.A.

Galerie Venis, oprócz pakietów wykończeniowych dla klientów Develii, zajmują się także standaryzacją biur sprzedaży dewelopera oraz tworzą projekty biur w Warszawie i Katowicach. 

O GALERIE VENIS

Galerie Venis to marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat. Architekci i eksperci firmy z pasją realizują marzenia klientów o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Galerie Venis aranżują wnętrza przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wspierają klientów w wyborze, a każdy etap prac wykonują pod czujnym okiem ekspertów. Dzięki temu czas od odbioru mieszkania do wprowadzenia się zostaje skrócony do minimum. Galerie Venis to 7 oddziałów w całej Polsce, 35 doświadczonych architektów, architektów wnętrz, projektantów, dekoratorów oraz koordynatorów prac wykończeniowych. Firma zrealizowała już 100 tysięcy zamówień. 

O DEVELII

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.  Od 2007 roku Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma jest również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Bogate portfolio Develii obejmuje 86 obiektów, w tym 79 projektów mieszkaniowych oraz 7 komercyjnych. W 2020 roku Develia wypracowała 517,1 mln zł przychodów ze sprzedaży.